Catana 47

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Yolcu : 10
 • Kabin : 4
 • Uzunluk : 14 mt

 

Fiyat

Nisan€ 6300
Mayıs€ 6300
Haziran€ 7400
Temmuz€ 7400
Ağustos€ 7400
Eylül€ 6600
Ekim€ 6600

Catana 47

Catana 47 yelken kabiliyetleri sayesinde rahatlık konusunda endişelenmenize gerek kalmadan istediğiniz plajları ve koyları keşfedebilirsiniz.6 kabinli katamaranımızda her kabinde banyo ve tuvalet bulunmaktadır.14.3 metre uzunluğunda 4 kabinli katamaranımız 10 kişiye kadar ağırlayabilir.Güneşin altında güneşlenmenin keyfini çıkartın.Catana 47 sunduğu lüksler sayısızdır keşfetmenizi bekliyor.Marmarisin mavi sularında yelken açmak ve lüks yelken tatillerinin tadını çıkarmak için bu fırsatı kaçırmayınız.

Özellikler

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Toplam Kabin : 4
 • Double Kabin : 2
 • Yolcu : 10
 • Uzunluk : 14
 • Motor Gücü : Volvo Diesel 2x55 HP
 • Yapım Yılı : 2013
 • Air Condition : no

Marmaris

Akdeniz’in kıyı bölgesinde yer alan Marmaris, Mavi Tur çıkış limalarından biri olup, hem doğal güzellikleri ile hem de sunmuş olduğu tarihi güzellikleri sayesinde çoğu insanın ilgisini çekmektedir. Şehirde bir insanın tatil amaçlı yapacağı ziyarette istediği her türlü zevke ulaşabilmesi muhtemeldir. Bölge her açıdan çok güzeldir. Bitki örtüsü, denizi, havası ve antik dönemlerden kalma tarihi eserleri ile dünyada birçok turistin ilgisini çekmektedir. Böylesine güzel bir tatil cenneti özellikle yaz aylarında Mavi Tur yolcuları tarafından ziyaret edilmektedir. Çünkü yazın ayrı bir güzelliği vardır. Sıcak ve cana yakın insanları sayesinde de tatilcilerin daha çok ziyaret ettiği ve kendilerini rahat hissedip huzur buldukları önemli beldelerden bir tanesidir.

Marmaris, Muğla’ya bağlı olan ilçelerden birisidir. Muğla’nın kendi güzelliği bir yana dursun bu ilçe doğal güzellikleri sayesinde rakiplerinin bir adım önündedir. Konum olarak da çok güzel bir yerde bulunmaktadır. Reşadiye Yarımadası ve Kerma Körfezinin batısında yer alırken, doğunsunda da Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri bulunmaktadır. Güney kısmında ise dünyanın en güzel denizlerinden Akdeniz bulunmaktadır. Ayrıca Akdeniz ile bütünleşen harika koylar bulunmaktadır. Beldenin dört bir yanı Milli Park ile çevrelenmiştir. Mavi bayraklı sahilleri ve deniziyle Mavi tura çıkan insanın içini bir hoş etmektedir. Ayrıca başka tatil yörelerini de gezme açısından ulaşım yönünden de rahat bir yerdedir. Dalaman Havaalanına sadece 45 dakika mesafedeyken, Rodos’a bir saat uzaklıktadır. Bu şekilde tatil yöreleri arasında geçiş kolaylığı sağlanmaktadır.

İklim olarak Akdeniz iklimi hâkimdir. Yazları sıcakken, kışları çok fazla yağış alır. Dağların konumları itibariyle Türkiye’de en fazla yağışı alan 2. bölgedir. Hatta yağışların çok fazla olması sebebiyle kış aylarında sel ve su baskınları görülebilmektedir. Yaz aylarında ise yağış görülmez ve oldukça sıcak geçer.

Marmaris’te Mavi Tur çok büyük bir öneme sahip olup yakınında bulunan eşsiz koylarda her hafta sayısız gulet tura çıkmaktadır.


Catana 47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.