BENETEAU CYCLADES 39.3LS

 • Yat Tipi : Sailboat
 • Yolcu : 6
 • Kabin : 3

 

Fiyat

Nisan€ 4300
Mayıs€ 4500
Haziran€ 5000
Temmuz€ 5500
Ağustos€ 5500
Eylül€ 5000
Ekim€ 4500

BENETEAU CYCLADES 39.3LS

BENETEAU CYCLADES 39.3LS 3 kabinli yelkenlidir.3 double kabinli standart bir yelkenlidir.

Her türlü hava koşulunda ve her konumda, sadeliği ve performansı giderek artan kişiselleştirilmiş seçeneklerle birleştirerek, hayalleri sonsuz yeniliklerle daha erişilebilir kılar.

Özürlüğe bir başlangıç için harika bir seçim hizmet vermek için taleplerinizi beklemekteyiz.

Özellikler

 • Yat Tipi : Sailboat
 • Toplam Kabin : 3
 • Double Kabin : 3
 • Yolcu : 6
 • Klima : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


BENETEAU CYCLADES 39.3LS

1 Comment

 • salih Özaydın

  4 kişilik ailemle yaptığım en unutulmaz tatil. Yelkenli tecrübemizde bize yardımcı olan Albatrosa teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir