Oceanis 40 SK

  • Yat Tipi : Sailboat
  • Kabin : 3

 

Fiyat

Nisan€ 2800
Mayıs€ 3500
Haziran€ 3750
Temmuz€ 4000
Ağustos€ 4000
Eylül€ 3500
Ekim€ 3500

Oceanis 40 SK

OCEANİS 40 SK

Beneteau markasının köklü modeli olan Oceanis serisinin 2011 yılı model. Oldukça kompak yapısı ve sail drive tahrik sistemi sayesinde yanaşma ve ayrılma manevralarınızı zorlanmadan yapacağınız bir teknedir.

Yaşam alanı olarak sizlere 3 kabinleri ile sunulmuştur. Kıç kamaralar ise teknenin sancak tarafında, salon grubunun hemen arkasına konumlandırılmış olan tuvalet ve duşu paylaşıyor. Düz yerleşim planına sahip kuzinede pişirdiğiniz yemekleri dilerseniz hemen yanındaki salon masasında veya bir merdiven uzaklığındaki havuzlukta yiyebilirsiniz.

Direk içi sarma ana yelken sistemi ile ana yelkeni açmak çok kolay! Ana yelkenini destekleyen büyük cenovası ise yelken seyrinde hızınıza hız katacak. 

Özellikler

  • Yat Tipi : Sailboat
  • Toplam Kabin : 3
  • Double Kabin : 3
  • Bayrak : Türk
  • Air Condition : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Oceanis 40 SK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.