Sun Odyssey 439 SK

  • Yat Tipi : Gulet

 

Fiyat

Nisan€ 2900
Mayıs€ 3000
Haziran€ 3500
Temmuz€ 3750
Ağustos€ 3750
Eylül€ 3500
Ekim€ 3000

Sun Odyssey 439 SK

3 kabinli Sun Odyssey 439 kiralık yelkenli tekne hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

Yelken Donanımı:

Sarma Cenova (41.50 m2 – 2014), Sarma Ana Yelken (39.30 m2 – 2014), Toplam Yelken Alanı (80.80 m2), Baş Manevra Pervanesi, Elektrikli Vinç (1).

Çapa ve Zincir:

Çapa Zinciri (100 m), Elektrikli Irgat, Yedek Çapa.

Elektronik Ekipman:

Otopilot (B&G), Derinlik Ölçer (B&G), VHF (SIMRAD R335), Rüzgar Ölçer (B&G).

Navigasyon:

Dürbün, Haritalı GPS (Kokpitte) (B&G T8), Pusula, Elektronik Haritalar, El Pusulası, Deniz Haritaları, (311/312/313/321), Türk Suları Kılavuzu.

Güverte:

Güneşlik, Havuzluk Minderleri, Kokpit Masası, 

 

 

Özellikler

  • Yat Tipi : Gulet
  • Toplam Kabin :
  • Air Condition : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Sun Odyssey 439 SK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.