Trawler Tekneler

Sırala:

Trawler Tekne Kiralama

Özel yatlar engin denizleri keşfetmek ve harika bir tatil yapmak için özel bir fırsat sunmaktadır. Aile ve dostlarla birlikte, mahremiyetin korunduğu eşsiz bir yaz tatili gerçekleşmektedir. Yeni rotalar oluşturmak ve destinasyonları keşfetme şansı elde edilmektedir. Her yönüyle lüks yapıya sahip olan özel yatlar günümüzde konforu en üst seviyeye çıkarmaktadır.

 Mavi yolculuğu bir kültür turizmi olarak ele alan bu güvenilir firma bünyesinde birçok özel yat bulunmaktadır. Her biri lüks kameraları, eksiksiz hizmeti ve konforu ile öne çıkmaktadır. Üst düzey memnuniyetin sunulduğu birbirinden farklı paketler arasından tercih yapılmaktadır. Bu tercihler aynı zamanda değişik özelliklere sahip yat modelleri arasından seçim sunmaktadır.

 Farklı Özel Yat Çeşitleri Arasında Tercih

 Birbirinden değişik özellikleri ve boyutlara sahip olan özel yatlar arasından tercih imkanı bulunmaktadır. Tercihler, destinasyonlar, istekler ve insan sayısına göre değişir. Bunlar içerisinde gulet, yelkenliler, katamaran ya da motoryatlar gibi daha birçok seçenek bulunmaktadır. Her biri kişi sayısı, fiziksel özellikleri ve çalışma prensibine bağlı olarak değişik seçenekler sunmaktadır.

 Yaz tatilini doyasıya geçirmek için özel bir fırsat vermektedir. Bu fırsatı değerlendirmek için site üzerinden güvenli şekilde bağlantı kurmak yeterli olmaktadır. Özel olarak planlanmış destinasyonlar arasından tercih yapılmaktadır. Ayrıca el değmemiş adaları keşfetme şansı elde edilmektedir.

 Türkiye ve Yunanistan Arasında Eşsiz Bir Özel Yat Keyfi

 Türkiye’de Yunanistan arasında birbirinden özel destinasyonlar motoryat ile herkesi beklemektedir. Özellikle unutulmaz tatil anıları kazanılırken, aynı zamanda göze adeta banyo yaptırılmaktadır. Diğer yandan özel yatlar, farklı bölümleri ile güneşin tadını en iyi şekilde yaşama şansı vermektedir.

 Birbirinden eşsiz ada kıyılarında denize girmek, güneşlenmek ve gezinti yapılabilmektedir. Yatlar hareket ederken rüzgarın keyfini en iyi şekilde yaşama şansı elde edilmektedir. Çünkü her ihtiyaca uygun farklı yat modelleri, geniş yelpazede seçim şansı sunmaktadır.

 Aile ve Dostlar İle Yat Keyfi

 Hem aileler hem de dostlar eşliğinde amaca uygun harika bir yat keyfi sunulmaktadır. Bu konuda özellikle katamaran modelleri bir adım öne çıkmaktadır. İki teknenin bir araya gelmesiyle oluşmuş olan katamaranlar, özellikle güneşlenme konusunda geniş bir alan yaratmaktadır.

 Aynı zamanda ailece ve dostlar ile geniş alandan yararlanma şansı verilmektedir. Böylece yemek yemek, güneşlenmek, sohbet etmek gibi birçok aktivite gerçekleşmektedir. Tabii sadece Katamaran değil amaca uygun yelkenli modelleri arasından da seçim şansı bulunmaktadır.

 Her İhtiyaca Uygun Özel Yatlar

 Rota ve desinasyon ile beraber amaca göre birçok farklı özel yat arasından tercih şansı öne çıkmaktadır. Bu konuda özellikle farklı katsayılarına sahip trawler tekne kiralama önemli bir yer taşımaktadır. Daha geniş aileler için rotanın keyfini en iyi şekilde çıkarma şansı elde edilmektedir. Bu keyfi yaşamak için ise özel yatlar konusunda site üzerinden bağlantı kurmak yeterli olmaktadır.

Compare listings

Karşılaştırmak