Özel Yat Kiralama

Özel Yat Kiralama İçin Tekne Seçimleri

Gulet kullanarak maviliklere açılma şansı keyifli bir gün geçirme şansı sunmaktadır. Hem arkadaşlarla hem de aile veya tek başına güzel zaman geçirme imkanı elde edilmektedir. Özellikle iki direkli ve bir tür uskuna olarak bilinen gulet keyifli bir tur imkanı sunmaktadır. Türkiye ile Yunanistan arasında harika destinasyonlar eşliğinde güzel bir tatil yapma şansı bulunmaktadır.

 Bunu değerlendirmek için site üzerinden bağlantı kurmak yeterli olmaktadır. Özel olarak hazırlanmış rota dahilinde, birçok farklı adaya uğrama imkanı sağlanmaktadır. Gün içerisinde özel hizmet eşliğinde guletin keyfi sonuna kadar çıkarılmaktadır.

Gulet Tekne Kiralama

Gulet tekneleri, özellikle Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan’da popüler olan bir tatil seçeneğidir. Genellikle 16-30 metre uzunluğunda ve 4-8 kabinli olup, konaklama, yemek, içecek ve günlük turlar için gereken tüm imkanları sunarlar. Gulet kiralama fiyatları, tekne boyutu, sezon, rotalar ve seçilen hizmetlere göre değişebilir. Bazı tur şirketleri özel gruplar veya çiftler için özel turlar düzenlerken, diğerleri açık grup turları sunar. Gulet turu rotaları, müşterilerin tercihlerine göre belirlenebilir ve genellikle popüler turistik yerler, koylar ve adalara uğramayı içerir. Mürettebat genellikle teknelerin bakımı ve günlük işlerle ilgilenir ve müşterilere konforlu bir tatil yaşatır.

Motoryat Kiralama

 Özel olarak motoryat kiralama ile birlikte harika bir tatil kullanıcıları beklemektedir. Dizel veya yakıt ile çalışan özel motorlara eşliğinde, engin denizleri keşfetme şansı bulunmaktadır. Yeni model ve kaliteli, tam donanımlı motoryatlar, tatilin keyfini sonuna kadar yaşama şansı vermektedir. Birbirinden lüks kameralar ve geniş oturma alanı eşliğinde, güneşin tadını çıkarma şansı bulunmaktadır.

 Özellikle aileci ya da arkadaşlarla farklı destinasyonlar üzerinden rota takip edilmektedir. Bu güvenilir firma bünyesinde hazırlanmış özel rota, Türkiye ve Yunanistan arasında eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Farklı yapılara sahip geniş yelpaze altında, birçok değişik motor yat ürünü yer almaktadır.

Trawler Kiralama

 Genel olarak iki katlı yapısıyla trawler harika bir deniz keyfi sunmaktadır. Aynı zamanda lüks kameraları ve dengeli yapısı sayesinde rahatsız etmeden tatilin tadı çıkarılmaktadır. Bu konuda özel kiralama ile sunulmuş olan trawler çeşitleri, firma bünyesinde güvenle sunulmaktadır.

 Farklı gün ve haftalar ile aylar üzerinden kiralama şansı elde edilmektedir. Özellikle balıkçılık için harika bir tekne türü olduğunu söylemek gerekmektedir. Elbette destinasyon üzerinden harika rotalar eşliğinde yazın tadını çıkarma şansı da bulunmaktadır.

Katamaran Kiralama

 Deniz tatili dendiği zaman öncelikle katamaran kiralama seçeneği öne çıkmaktadır. Çünkü geniş aileler için rahat ve özgürlükçü şekilde, keyifli bir destinasyon olanağı sunmaktadır. Birbirine bağlanmış iki tekneden oluşan bu özel yat, özellikle gezinmek isteyenler için harika bir seçenek sağlamaktadır.

 Bu konuda farklı yapılara sahip birbirinden özel Katamaran modelleri, firma bünyesinde yer almaktadır. Aynı zamanda yelkenli çeşitleri de yine harika bir deniz macerası sunmaktadır. Diğer gemilere göre daha küçük olan yelkenliler, denizin özgürlüğünü en iyi şekilde tatma şansı sunmaktadır. Bu konuda birbirinden farklı tasarımlara sahip yelkenliler arasından firma bünyesinde güvenli seçim şansı elde edilmektedir.

 Özel Yat Kiralama Hizmeti

 Çok uygun fiyatlar ile özel yat kiralama hizmeti kurumsal yapı altında sunulmaktadır. Birbirinden değişik tasarımları ve özelliklere sahip yatlar arasından tercih yapılmaktadır. Engin maviliklere uzanarak Türkiye ve Yunanistan arasında harika rotalara uğrama şansı bulunmaktadır.

 Yeni model kaliteli tekne çeşitleri, farklı kişi sayısına uygun şekilde tercih olanağı tanımaktadır. Özel olarak hazırlanmış destinasyonlar, lüks kamaralar ve tüm etkinlikler teknelerde yer almaktadır. Bu kapsamda gulet gibi birçok farklı tekne firma bünyesinde beklemektedir.

TÜM ÖZEL YATLAR

750 Yat
Sırala:

Compare listings

Karşılaştırmak