Katamaran

Sırala:

Katamaran Tekne Kiralama

Özel yatlar yaz tatilini ölümsüz kılınmaktadır. Tabii sadece yaz ayları değil farklı mevsimlerde de maviliklerin keyfini çıkarma imkanı vermektedir. Birbirinden kaliteli ve yeni özel yatlar eşsiz rotalar sunmaktadır. Buradalar güvenilir firma bünyesinde özel olarak hazırlanmaktadır. Birbirinden eşsiz ve doğal alanlardaki destinasyonlar mevcuttur.

 Özellikle bu anıyı aile veya dostlarla değerlendirmek için katamaranlar önemli yer taşımaktadır. Çünkü genelde gövdesi bakımından daha geniş yapıya sahip olduğu için, rahat bir gezinti şansı vermektedir. Bu durum güneşlenmek dahil olmak üzere pek çok aktiviteyi geniş alanda rahatlıkla yapma olanağı tanımaktadır.

 Özel Katamaran Kiralama

 Genel olarak iki teknenin birleşmesinden oluşmuş katamaranlar, gövde bakımından geniş bir alan sunmaktadır. Bu geniş alan özellikle orta kısımda pek çok aktiviteyi yapma olanağı vermektedir. Çünkü orta kısımda geniş alanda güneşlenme şansı kolaylıkla elde edilmektedir. Yaşam alanı olarak geniş bir alan sunmaktadır.

 Bu alan ön taraf başta olmak üzere üst ve arka tarafta da sunulmaktadır. Katamaranların dışında ayrıca gulet kiralama şansı da bulunmaktadır. Genelde iki direkli ve daha küçük bir yapıya sahip olan guletler, özgürlüğün tadını konforlu şekilde çıkarma olanağı vermektedir.

 Katamaranların Avantajları

 Farklı destinasyonlarda eşsiz bir mavilik keyfi yaşamak için katamaranlar çok fazla tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebepleri arasında şüphesiz geniş bir alan sunması olmaktadır. Çünkü iki teknenin birleşmesiyle birlikte orta kısımda geniş bir alan yaratmaktadır. Aynı zamanda katamaranlar tek gövdeye göre çok daha hızlıdır. Bu da çok daha kısa süre içerisinde geniş bir alanı değerlendirme şansı vermektedir.

 Tabii lüks ve daha fazla kamara, her yerden konfor yakalama ve daha pek çok özellik sunmaktadır. Tabii bu özellikler aynı zamanda motoryat kiralama üzerinden de elde edilmektedir. Genelde geniş aileler için tercih edilen katamaranlar, bu güvenilir firma bünyesinde geniş yelpazede sunulmaktadır.

 Her İhtiyaca Göre Özel Yat Çeşitleri

 Lüks ve birbirinden özel yat çeşitleri arasından güvenle seçim imkanı bulunmaktadır. Bu konuda katamaranlar, motoryatlar, trawler ya da yelkenli gibi pek çok seçenek yer almaktadır. Her bir seçenek amaca uygun olarak ihtiyaçları karşılayacak bir özellik sunmaktadır.

 Aynı zamanda bu özellikler paket halinde hazırlanmış fırsatlarla kurumsal bir hizmet vaat etmektedir. Bu hizmeti elde etmek için site üzerinden iletişime geçmek gerekmektedir.

 Türkiye ve Yunanistan Arasında Özel Yat Tatil Keyfi

 Söz konusu adalar olduğu zaman Türkiye ve Yunanistan vazgeçilmez destinasyonlar arasında gelmektedir. Bunları değerlendirmek için birbirinden güzel yelkenli ve daha pek çok özel yat arasında tercih imkanı bulunmaktadır. Özellikle de ailece ya da dostlarla yapılacak olan rota seyahati konusunda katamaran tekne kiralama daha çok tercih edilmektedir.

 Hangisi olursa olsun kurumsal hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti doğrultusunda, özel yatlar firma bünyesinde beklemektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak