Lagoon 46 SW

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Yolcu : 6-8
 • Kabin : 4
 • Uzunluk : 14 m

 

Fiyat

Nisan€ 7000
Mayıs€ 8000
Haziran€ 8500
Temmuz€ 10150
Ağustos€ 10150
Eylül€ 8500
Ekim€ 8000

Lagoon 46 SW

 Lagoon’un en son orta segment lüks katamaranı olan Lagoon 46 Albatros Yatçılık filosuna katıldı. 4 kabin versiyon olan bu katamaranımız mükemmel dizaynı,sürüş keyfi ve yelkan alanları ile beraber size  geniş yaşam alanları sunmaktadır.

MÜKEMMEL GÖVDE
Lagoon 46, markayı hedonist ve cömert bir yelken referansı yapan temelleri pekiştiriyor: özgürlük ve cömertlik, yumuşak yaşam tarzı ve yenilik, bu Lagoon ’un en önemli özellikleri arasındadır.

DIŞ YAPI:
VPLP tasarım ofisi, Lagoon 46 da farklı yaşam alanları arasındaki mükemmel dengeyi sağladı. Lagoon 46, modüler ön ve arka kokpitleri, arkada komple mutfak alanını, denize pratik ve güvenli bir erişimi bir araya getirerek büyük bir iş başardı. Lagoon 46 Design’da misafirlerin kendilerini tamamen ifade etmeleri için salonda büyük hacimler veriyor.

İÇ TASARIM:
Nauta tasarımı tarafından tasarlanan iç kısım, zarif, şık ve işlevsel bir tarza sahiptir. Misafirlerin kendilerini özel hissedecekleri bu konseptde  teknemiz cömert ve optimum konfor için özel bir yataklarla ile donatılmıştır.

Diğer kabinler de etkileyici hacimler bulunmakla beraber, özellikle de yatağın kıç kabinler kadar konforlu ve geniş olduğu ön kabin oldukça feraytır. Üstün yaşam kalitesi amaçlı planlanan Lagoon 460 müthiş iç aydınlatma ile donatılmıştır.Öndeki büyük kanatlı yay penceresi sayesinde içerisi ve dışarısıarasında bir engel yok gibidir.Ön kokpit ve salon arasında mükemmel bir bağlantı bulunmaktadır.

 

 

KOLAY VE UYGULAMA YELKENLERİ
 Denize elverişlilik ve performans Lagoon 46 nın hayati özellikleri arasında yer almaktadır.

– Yelken alanını / yer değiştirme oranını artıran daha büyük bir yelken planı

– Ana direk, etkileyici VPLP tasarımı ile yarış sonuçlarıyla aynı çizgide hareket etti ve çok yüksek bir görünüş oranı sağladı.

– Lagoon 46, daha kısa bir bom ve kendinden kesen bir pergel ile birlikte, ana araç vagonunu elektrikli bir Flatwinder ile kesmeyi başardı.

– Çok rüzgarlı havalarda yelkenli yelken seçimi sunan çok uzun bir J forma sahip.

LAGOON 46 TEKNİK ÖZELLİKLER:

MimarlarVPLP tasarımı,Dış dizayn:Patrick le Quément, İç dizayn
Nauta Tasarım
Tam uzunluk13,99 m / 45’11 ’’
Derinlik1,3 m / 4 ’3’ ’
Direk23.98 m / 78’8 ’’
Yelken alanı140.1 m² / 1.507 m²
Ana yelken87 m² / 936 metrekare
Motor (std)2 x 45 à 2
Yakıt Kapasitesi2 x 520 l / 2 x 137 ABD gal

 

Extra Zorunlu Harcamalar:
 
Transitlog 120.00 €
Son Yıkama 150.00 € 

Lagoon 46 Katamaran Opsiyonel Hizmetler:

Snorkelling Set/ PP: 20.00 EUR per week, Nespresso Coffee Machine+ 3 Capsules: 80.00 EUR per week, Safety Net : 80.00 EUR per booking,
Hostess : 100.00 EUR per day, Skipper : 150.00 EUR per day, Play Station 4 + Consules: 75.00 EUR per week, Cook : 120.00 EUR per day, Confort
Package (Transitlog, Final cleaning and disinfection. Extra 1 Set of Towels and Linens set, outboard engine are included) : 300.00 EUR per booking,
WLAN 4 GB: 40.00 EUR per booking, Bed Linen Set: 10.00 EUR per booking, Kayak: 50.00 EUR per week, Seabob: 1,250.00 EUR per week, Sup:
100.00 EUR per week, Towel Set: 5.00 EUR per person
 
 
Deposit:
4000 Euro
 

Özellikler

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Toplam Kabin : 4
 • Double Kabin : 4
 • Yolcu : 6-8
 • Uzunluk : 14 m
 • Genişlik : 8 m
 • Bayrak : Türk
 • Motor Gücü : 2X45 HP
 • Jenerator : 16 Kwa
 • Yapım Yılı : 2020
 • Seyir Hızı : 12 Knots
 • Klima : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Lagoon 46 SW

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir