KABİN KİRALAMA ŞARTLARI VE AÇIKLAMALARI

YATLAR

Tüm Albatros Yatları geleneksel ahşaptan yapılmış guletler ile fiber teknelerden oluşmaktadır. Akdeniz’de rahatlıkla ve güvenle gezebileceğiniz konfora sahip olan bu tekneler rahatça güneşleneceğiniz geniş bir ön güverte ve dinlenebileceğiz arka güverteye sahiptir. Mürettebatlı olan teknelerimizde bulunan tüm kabinlerde 2 şer kişilik yatak,duş/wc mevcuttur. 20m. den 36 m uzunluğa kadar olan teknelerde 12 kişiden 30 kişiye kadar konaklama imkanı vardır.

FİYATA DAHİL

Tam pansiyon konaklama(sabah, öğle, akşam yemekleri)
5 çayı ikramları
Günde 2 saat seyir,
Mürettebat giderleri
Yemek servisi
Vergiler,
Liman ücretleri,
Transitlog,
Ekipmanların kullanımı,
Teknenin sigortası.

FİYATA DAHİL DEĞİL

Tüm içecekler,(içecekler teknelerimizde bulunan barlardan uygun fiyatlara alınabilir.)

Kara turları

Motorlu su sporları

YUNAN ADALARI

Yunan adaları turunda, yukarıdaki ücretlere ek olarak yurtdışı işlemleri ve Yunanistan’daki liman masrafları için kişi başına 60.- € teknenin kaptanına ödenecektir. Bu turlar en az 8 kişi ile uygulanır. 8 kişiyi aşan gruplara %10 indirim uygulanır.

MÜRETTEBAT

Kiralık Teknelerdeki mürettebat teknenin boyutuna göre farklılık göztermekle birlikte genelde 1 kaptan,1 aşçı ve bir de gemici olmak üzere 3 kişiden oluşmaktadır. Mürettebatımızın hepsi lisanslı ve birkaç dili konuşabilen gemicilerdir.

ÖDEME

Rezervasyonunuzun konfirmesi için toplam miktarın 30%’unu tahsil edilerek, confirme fax gönderilir. Kalan meblağ misafirler tekneye binmeden hemen önce ödenir. Tüm reservasyonlar ALBATROS YACHTING OPERASYON OFİSİ tarafından fax veya mail yoluyla gerçekleştirilir.

KURUM

Albatros Yatçılık bir 6998 nolu Seyahat Acentası
6006 nolu Ticaret Odası
6006/339 nolu Deniz Ticaret Odası üyesidir.

YAT KİRALAMA ŞARTLARI VE AÇIKLAMALARI

YATLAR

Tüm Albatros Yatları geleneksel ahşaptan yapılmış olup, Akdeniz de rahatlıkla ve güvenle gezebileceğiniz konfora sahiptirler.Tüm tekneler rahatça güneşleneceğiniz geniş bir ön güverte ve dinlenebileceğiz arka güverteye sahiptir.Mürettebatlı olan kiralık teknelerimizde bulunan tüm kabinlerde 2 şer kişilik yatak,duş/wc ve çoğunda klima mevcuttur. 14 m. den 36 m uzunluğa kadar olan teknelerde 4 kişiden 30 kişiye kadar konaklama imkanı vardır.

FİYATA DAHİL

Günde 3-4 saat seyir, mürettebat giderleri, yemek servisi,vergiler,liman ücretleri, transitlog, ekipmanların kullanımı, teknenin sigortası. (Motoryatlar ile ilgili kiralama şartlarını lütfen ofisimizden öğrenin…)

FİYATA DAHİL DEĞİL

Tüm yiyecekler ve içecekler, kara turları, motorlu su sporları

YEMEK

Yiyecekler tekne kiralama fiyatına dahil değildir. İsteğe göre misafirler kendi yiyeceklerini temin edebilir. Yiyeceklerin hazırlanması ve servisi mürettebat tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Fullboard standart menü yemek ücreti kişibaşı 25 Euro, Lüx menü 35 Eurodur.

MÜRETTEBAT

Teknelerdeki mürettebat teknenin boyutuna göre farklılık göstermekle birlikte genelde 1 kaptan,1 aşçı ve bir de gemici olmak üzere en az 3 kişiden oluşmaktadır. Mürettebatımızın hepsi lisanslı ve birkaç dili konuşabilen gemicilerdir.

ÖDEME

Reservasyonunuzun konfirmesi için toplam miktarın 30%’u tahsil edilerek, confirme fax gönderilir. Kalan meblağ misafirler tekneye binmeden hemen önce ödenir. Tüm rezervasyonlar ALBATROS YACHTING OPERASYON OFISI tarafından fax veya mail yoluyla gerçekleştirilir.

KURUM

Albatros Yatçılık  bir 6998 nolu Seyahat Acentası,
6006 nolu Ticaret Odası
6006/339 nolu Deniz Ticaret Odası üyesidir.