Özel Lüks Gulet Tekneler

Özel Gulet Kiralama

Özel Gulet Tekne Kiralama

Kişisel olarak seyahat amaçlı tatil için kullanılan en özel Tekeler içerisinde guletler gelir. Daha rahat ve özgürlükçü bir şekilde birçok farklı destinasyon üzerinden Rota dahilinde tatil yapma olanağı tanır. Her yeri rahat bir şekilde girip çıkabildiği için eski zamanlarda savaş gemisi olarak da kullanılmış. Ancak günümüzde özellikle Turizm amaçlı en çok tercih edilen tekneler içerisinde yer almaktadır. Bu sebepten dolayı gulet tekne kiralama günümüzde artık özellikle yaz ayları geldiğinde vazgeçilmez hale geldi. Üstelik lüks tekneler eşliğinde guletler tüm istekleri en iyi biçimde karşılıyor. Bunu sağlayabilmek için ise Albatros Yachting güvencesi ile site üzerinden bağlantı kurabilir ve en iyi hizmeti elde edebilirsiniz.

Gulet Tekne Kiralama Keyfi

Mavi turu yolculuğa çıkabilmek için en güzel tekneler içerisinde gulet tekne yer almaktadır. Diğer teknik çeşitlerine göre yapısı daha küçük olmasıyla beraber her yere daha rahat bir şekilde giriş çıkış yapabilir. Uç kısımları oval bir yapıya sahip olan ve karpuz görünümü bulunan bu özel tekneler, ayrıca lüks yapısı eşliğinde tüm ihtiyaçları en iyi şekilde karşılar. Aynı zamanda yapısal olarak denize daha yakın bir tasarıma sahiptir ve bu da Mavi tur yolculuğunu çok daha etkili hale getirir. O yüzden yaz tatilinde en iyi şekilde yaşamak amaçlı günümüz gulet tekne kiralama çok fazla tercih edilmektedir. Üstelik artık uygun fiyatlar ile birlikte farklı zaman dilimleri üzerinden özgür ve mahremiyeti olan bir tatile çıkmak mümkün.

Farklı Boyutları ve Tasarımları ile Gulet Tekneler

Yaz ayları geldiğinde günümüzde pek çok kişi son dönemlerde özellikle gulet tekne kiralama yöntemini tercih ediyor. Çünkü belirli kişi sayısına uygun şekilde tüm lüks olanakları sağlarken her türlü destinasyona ayak uydurmaktadır. Yani farklı rotalar üzerinden adalara virgül koyları ya da tatil beldelerine keyifli bir şekilde ulaşım imkanı verir. Aynı zamanda özgürlükçü ve konforlu yanı ile lüks bir tatil olanağı tanımaktadır. Bu konuda kişisel isteklere bağlı olarak gerekli ihtiyaçları uygun değişik boyutlar üzerinden gulet tekneler bulunur. Bunlar 12 metreden başlamak suretiyle 50 metreye kadar çıkmaktadır. Kabin sayıları ise 2 ile başlayarak 12 kabine kadar çıkar. Böylece sevdiklerinizle ya da dostlarınız eşliğinde güzel bir mavi yolculuğa çıkabilirsiniz.

Harika Destinasyonlar Eşliğinde Gulet Tekne Kiralama

Eşsiz bir yaz tatili yaşayabilmek için harika destinasyonlar üzerinden gulet tekne kiralama hizmetini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu konuda Marmaris, Fethiye ve Bodrum gibi birçok tatil Beldesi üzerinden harika bir rota çizmeniz mümkün. Burada özellikle Albatros Yachting güvencesi altında gerçekleşmektedir. Gerekli planlama ve projelendirme ile beraber Rota hazırlanır. Daha sonra hazırlanmış olan rota eşliğinde kişi sayısına bağlı olarak gulet tekneler ele alınır. Tekne içerisindeki tüm ekipmanlarda eksiksiz şekilde hazırlanır. Bundan sonra mürettebat ve Kaptanlar eşliğinde harika rota üzerinden mavi tur yolculuğuna çıkılır. Bu keyfi en iyi şekilde yaşayabilmek adına site üzerinden bağlantı kurabilir ve gerekli konular hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Mavi Yolculuğa Lüks Şekilde Çıkmak İçin Gulet Tekneler

Özel etkinlikler ve turistik geziler için günümüzde artık gulet tekne kiralama Bir adım öne çıkıyor. Konfordan ödün vermeden ve lüks yapı altında mavi yolculuğa çıkma olanağı tanımaktadır. Özellikle nostaljik ve klasik bir yapıya sahip olan gulet tekneler, daha sıcak ve samimi bir seyahat olanağı tanımaktadır. Denize daha yakın olmak ve mavi yolculuğu daha etkili şekilde hissedebilmek için en önemli tekneler içerisinde yer alır. Gecenin sakin sessizliğini dinleyebilir; koylarda yüzebilir ve güneşin keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Bu konuda tüm olanakları en iyi şekilde sağlayan farklı boyutlara sahip gulet tekneler arasından tercih yapabilirsiniz.

Harika Bir Yaz Tatili İçin Gulet Tekne Kiralama

Unutulmaz bir yaz tatili geçirmenin en güzel yanlarından biri son dönemlerde tekne kiralamadır. Çünkü kısa bir zaman içerisinde çok daha fazla yeri kolayca görmek ve seyahat etme imkanı elde edilir. Üstelik bu durum mavi yolculuk altında güneş ve deniz ile beraber harika serinlik eşliğinde gerçekleşir. Bunu sağlamak için özel Destinasyon doğrultusunda Rota hazırlayan Albatros Yachting en iyi desteği sunmaktadır.

Akdeniz üzerinden çıkış ile beraber birçok farklı tatil beldesine uğrama imkanı elde edilir. Ayrıca Yunan adalarını gezmek, farklı koy ve tarihi yerleri de ziyaret etme şansı elde edilebilir. Tabii bunun dışında sportif aktiviteler eşliğinde yine harika eğlenceleri de katılmak mümkün. Tüm bunlar tam program dahilinde eksiksiz şekilde sunulmaktadır. Böylece lüks gulet tekneler içerisinde sevdiklerinizle beraber eşsiz bir yaz tatili geçirebilirsiniz.

Özel ve Lüks Gulet Tekneler

Her açıdan özel ve lüks yapıya sahip olan gulet tekneler site bünyesinde seçim konusunda sizleri bekliyor. Yaz ayının herhangi bir zaman diliminde özel program ayarlayabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizle beraber hazırlanmış olan özel Rota üzerinden tam donanımlı ekipman doğrultusunda lüks bir yolculuğa çıkmanız mümkün. Bu yolculuk Akdeniz ve Ege Bölgesi’ni kapsamak suretiyle harika ada ve koyları ziyaret etmek üzerinden devam eder. Aynı zamanda gulet teknelerin hem iç hem de dış zenginliği kusursuz ve eksiksiz şekilde sağlanıyor. Her açıdan eğlenceli bir Mavi Tur yolculuğu için site üzerinden bağlantı kurabilir ve gerekli bilgileri elde edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Lüks Gulet Yatlar

Kaptanlı veya kaptansız bir gulet kiralayın ve kendinizi denizde hayalinizdeki destinasyonlara, nefes kesen manzaralara ve unutulmaz anılara götürün. Bu konuda eşsiz bir denizcilik deneyimine atılın ve gulet kiralama hizmetleri ile yelkenlinizle dünyayı olağanüstü bir bakış açısıyla keşfedin.

 Yelken deneyiminiz varsa, mürettebatsız kiralamayı seçebilir ve yelkenli teknenizin tüm kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. Berrak suları keşfedip, tenha koylarda harika zamanlar geçirebilirsiniz. Aynı zamanda kişiselleştirilmiş bir deneyim için kendi güzergahınızı da oluşturabilirsiniz. Tam bir huzur içinde gezinmeyi tercih ediyorsanız, kaptanlı kiralamayı da seçebilirsiniz.

 Gulet Kiralama Hizmeti Nedir?

 Genel olarak gulet kiralama hizmetlerinde profesyonel kaptan, seyahatiniz boyunca size rehberlik etmek için yanınızda olmaktadır. Yerel uzmanlığından, akıllıca tavsiyelerinden ve navigasyon konusundaki bilgi birikiminden yararlanıp, kendinizi denizin büyüleyici cazibesine kaptırabilirsiniz.

 Kirlilik ve stresten uzak, gürültüsüz bir konaklamanın keyfini çıkarmak için sportif veya konforlu bir gulet kiralayabilirsiniz. Yürüyüşleriniz için küçük yaşanabilir yelkenliden büyük lüks yelkenliye kadar, her tür bütçe ve aktivite için kiralık gulet kiralama hizmetleri sunulmaktadır.

 Genel olarak guletlerin özelliği 18-20 kişilik büyük bir grubu ağırlayabilecek geniş güverte ve kabin bolluğuna sahip olmalardır. Guletin bir diğer önemli özelliği de teknenin görünüşüdür. Muhteşem ve devasa bir güverteye sahip görkemli bir ahşap gemi ile harika bir deniz yolculuğuna başlayabilirsiniz.

 Gulet Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

 Lüks yolculuklarınız için ihtiyacınız olan tüm konfor size sunulurken, hız ve performans da sunulur. Hem verimli hem de konforlu guletler iyi bir hizmet kalitesi sunuyor. Ayrıca, konforlu, ferah ve ekonomik tekneler ile harika bir tatil geçirebilirsiniz. Genelde gulet kiralama hizmetlerinde yatacak kamaralar, konforlu bir yaşam için mutfak ve banyo bulunmaktadır. Elektrik ve su konusunda da kendi kendilerine yetiyorlar. Kalabalıktan uzaklaşmak ve manzara değişikliği yapmak için ideal bir çözümdür. Genel olarak, farklı tersanelerden büyük veya küçük, eski veya yeni çok çeşitli guletler bulacaksınız. Bir gulet kiralayarak, lüks kabinlerin, sofistike iç mekanların ve benzersiz seyahat programlarının keyfine varabilirsiniz.

 Gulet Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

 Genel olarak her alanda kaptanlı veya kaptansız binlerce gulet kiralayabilirsiniz. Hem bireyler arasında yelkenli kiralama hem de profesyonel kiralama şirketleri sunulmaktadır. Uygun gulet seçeneklerine sahip olmak için navigasyon alanınızı ve tarihlerinizi belirtmeniz yeterlidir. Mevcut yelkenlileri boyuta, konuma, kapasiteye, markaya, fiyata göre çok fazla seçeneğe sahip olmaktadır. Bu bağlamda hayallerinizdeki yelkenliyle yelken açıp, harika bir tatil süreci yaşayabilirsiniz. Bir yelkenliye manevra yapma beceriniz yoksa kilitlerden geçin, bir kaptanla kiralayın ve seyrinizin keyfini sonuna kadar çıkarın. Gulet kiralamak, turistlerin daha önce hiç ziyaret etmedikleri yerleri keşfetmenizi sağlayacaktır. Gulet kiralama ile bir tatil, aileniz veya arkadaşlarınızla en az bir hafta süren bir tekne gezisi için idealdir. Teknede, berrak sularda yüzdükten sonra güneşlenmek, kahvaltı yapmak veya günün her saatinde yoga yapmak için en uygun alanlar mevcuttur.

 Gulet Kiralama Özellikleri Nelerdir?

 Hayallerinizdeki guleti rezerve edin ve Akdeniz’de inanılmaz bir yolculuğa çıkın. Alışılmadık deniz rotalarında gezinmek ya da harika sahil deneyimlerini yaşamak istiyorsanız, gulet kiralama size uzun bir deniz yolculuğu atmosferini yaşama fırsatı verir. Guletler genellikle en az bir haftalığına kiralanır. Bir haftalık navigasyonda, varış noktanız ne olursa olsun çok sayıda harika yeri keşfetmenizi sağlayacak bir maceraya atılabilirsiniz.

 Marmaris, Bodrum ve Fethiye gibi en popüler destinasyonlar da dahil olmak üzere; Türkiye’nin birçok şehrinde gulet kiralama bulabilirsiniz. Yemek hazırlamak veya kabinleri temizlemek konusunda endişelenmenize gerek yok. Mürettebatlı gulet kiralamanın harika bir fikir olmasının nedeni de sıra dışı seyahat programları arasındadır. Gemi kaptanının tecrübe ve bilgi birikimi ile seyahatin detaylı bir şekilde planlandığı ülkenin en büyüleyici yerlerine seyahat edilmektedir. Gulet; size gerçek bir plaj kaçamağı hissi ile birçok ilginç yeri aynı anda ziyaret etme lüksü yaşatacak olan özel bir tekne türüdür.

 Gulet Kiralama Avantajları Nelerdir?

 Türkiye’nin farklı şehirlerinde, Yunan adalarında ve birçok Akdeniz ülkesindeki dev tekne filosundan bir gulet seçebilirsiniz. Türkiye’nin en güzel bölgelerini keşfetmek ve lüks plajlarının keyfini çıkarmak için bir haftalığına harika bir yolculuğa sahip olabilirsiniz. Gulet, geniş güverteleri ve çok sayıda kamarası, zarif iç mekanları ve birinci sınıf hizmeti olan bir tekne olduğundan, benzersiz lüks ve konforun birinci sınıf bir yolculuğunu yaşayabilirsiniz.

 Ek olarak, bu tür teknelerin kapasitesi, yolcuların teknede aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmelerine olanak tanır. Türkiye ‘deki birçok popüler limanda, kendi guletlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde kiralayabileceğiniz geniş bir gulet yelpazesi sunulmaktadır. Gulet kiralama rezervasyonu yapın ve çok sayıda deneyim yaşamaya ve birinci sınıf servis ve bakımdan yararlanmaya başlayın. Deniz maceranız için mükemmel guletinizi seçip, unutulmaz bir yolculuk yaşayabilirsiniz.

 Gulet Kiralama Fiyatları Nedir?

 Gulet kiralamanın maliyeti standart bir tekne kiralamaktan biraz daha yüksek olacaktır. Ancak amacınız özgün, dinlendirici ve konforlu, hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil yapmaksa, gulet bu gezi için en iyi seçeneğinizdir.

 Kiralama fiyatına her zaman kaptanın ve gemi mürettebatının hizmetleri dahildir, bu da bu tür bir tekneyi gezginler için olabildiğince konforlu hale getirir.

 Yelkenli tekne fiyatları boyutlarına ve yaşlarına göre değişmektedir. Omurgalı tekne, suyun derin olduğu alanlar için idealdir ve botlara göre üstün performans sunar. Su çekimi önemli olduğu için kıyıya çok yakın yaklaşamayacaksınız. Sandal, sığ demirleme yerlerine erişim için ideal bir çözümdür.

Gulet Tekneler

Compare listings

Karşılaştırmak