Nautilus (Satılık)

 • €1,800,000
Fethiye Yat Kiralama

Yat Hakkında

Gulet Nautilus tekne kiralamada, beklentilerinizi en üst seviyede gerçekleştiren Nautilus Gulet , 2 Vip,ve 3 master kabin olmak üzere toplam 5 lüks kabinde, 10 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Fethiye-Bodrum arasındaki eşsiz güzellikteki koylarda denize girip, balık tutabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tatilinizin en iyi şekilde geçmesi için daima hizmete hazır…

Nautilus Gulet Yat özellikleri:

Nautilus teknesi 2008 yılında üretilmiş bir tekne olup diğer teknelere nazaran daha yeni bir görünüme sahip olması ile birlikte içerisinde herhangi bir değişim yapılmamıştır. Yelkenli gulet tipi bir tekne olup zemini ahşaptan üretilmiştir. Tamamen Türk yapımı bir işçiliğe sahip olmasının yanı sıra 38 metre uzunluk ve 3.85 metre derinliğe sahip bir teknedir.

2 adet 400 HP cummins motor gücüne ve 2 adet 30KWA Perkins jenaratöre sahip olan tekne 3 double kabin, 2 normal kabine sahiptir. Tüm kabinlerin içerisinde klima mevcut olup gerek motor gerek jenaratörlerin çalışma kapasitesi ile sağlanabilmektedir.

Konaklama olarak rahatlığı sağlamayı hedeflemiş olan gulet içerisinde 5 adet kabin bulunmakta, her kabin içerisinde klima ve televizyon mevcut olup salon içerisinde DVD ve müzik yer almaktadır. Bununla birlikte ön güvertede jakuzi ve tekne içerisinde internet bulunmaktadır. Aynı zamanda her kabin içerisinde kendine ait banyo bulunmaktadır.

Su Sporları ekipmanları : Eğlence ve deniz ekipmanları olarak ringo, kano, olta takımı, su kayağı, şnorkel ve jetskiye sahiptir.

Detaylar

Yat ID
AL59023
Kabin
5
Klima
Mevcut
Boy
38 m
Mürettebat
5
Yolcu
10
Yapım/Yenileme
2008/2019/2023
Albatros yachting
Ara +90 533 377 8385 WhatsApp

Tekneyi Değerlendir.

  Benzer Yatlar

  Compare listings

  Karşılaştırmak
  Albatros yachting
  • Albatros yachting