a
Keşvet
Albatros Yachting

Mavi Yolculuk

Dünyanın en zevkli ve en özel tatil seçeneklerinden biri, yat kiralayarak Mavi Tur ’a çıkmaktır; Türkiye’nin Ege ve Akdeniz limanlarını ve el değmemiş kıyılarını kapsayan bir yolculuk. 50’li yıllarda birkaç yazarın başlattığı bu yolculuk, bugün dünyanın en popüler ve özel tatil seçeneklerinden biri olarak kabul ediliyor. İlk yıllarda sadece Fethiye ve Antalya kıyılarını kapsayan bu yolculuk, zaman içinde talebin artması ile birlikte çok daha fazla yeri içine almış durumda. Artık Gökova’dan Yunan Adalarına kadar birçok farklı noktaya seyahat etmek, bu bölgelerin el değmemiş doğasını keşfetmek, tarihi güzellikleri görmek ve sessizlik içinde doyasıya eğlenmek mümkün.

a

Yüzlerce Tekne Alternatifi

Portföyümüzde bulunan tüm tekneleri siz değerli misafirlerimizin konfor ve güvenliği için ince eleyip sık dokuyarak sitemize ekledik.

Uzaklara Yelken Açın

Türkiye kıyıları ve Yunan adalarında mavi yolculuk deneyiminizi bizimle zenginleştirin.

Profesyonel Hizmet

Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten mutluluk duymakta. bizlere telefon numaranızı iletmeniz yeterli.

Yeni Yerler Keşfedin

Alanında uzman ofis ve tekne personelimiz sizlere en iyi rotaları oluşturmaktan mutluluk duyacaktır.

MAVİ YOLCULUK İÇİN YAT TİPİNİ SEÇEREK BAŞLAYIN

Akdeniz
Sadece Huzur Değil

Eğlence

Ege ve Akdeniz şehirleri de gerek gündüz gerekse gece hayatı ile tüm dünyada marka olmayı başarmış durumda. Fethiye, Bodrum ve Marmaris gibi şehirlerin gece hayatı özellikle yaz aylarında tüm dünyadan insanların katılımı ile büyük bir karnavala dönüşüyor. Ayrıca dünyanın en zevkli ve en özel tatil seçeneklerinden biri olan yat kiralama turları, Türkiye’nin Ege ve Akdeniz limanlarını ve el değmemiş kıyılarını kapsayan yolculukları içeriyor. 50’li yıllarda birkaç yazarın başlattığı bu yolculuk bugün dünyanın en popüler ve özel tatil seçeneklerinden biri olarak kabul ediliyor. İlk yıllarda sadece Fethiye ve Antalya kıyılarını kapsayan bu yolculuk, zaman içinde talebin artması ile birlikte çok daha fazla yeri içine almış durumda. Artık Gökova’dan Yunan Adalarına kadar birçok farklı noktaya seyahat etmek, bu bölgelerin el değmemiş doğasını keşfetmek, tarihi güzellikleri görmek ve sessizlik içinde doyasıya eğlenmek mümkün.

Bunun yanında turizm ile birlikte gelişen Ege ve Akdeniz şehirleri de gerek gündüz, gerekse gece hayatı ile tüm dünyada marka olmayı başarmış durumda. Fethiye ve Marmaris gibi şehirlerin gece hayatı özellikle yaz aylarında tüm dünyadan insanların katılımı ile büyük bir karnavala dönüşüyor. Ayrıca bu şehirlerde gün içinde açılan pazarlar ve dükkânlar da farklı alışveriş imkânları sunuyor.

Mavi Yolculuk yapmak için birçok farklı araçtan yararlanmak mümkün. Ege denizinin klasik tekneleri olan Guletler genellikle farklı kesimlerden insanların toplanarak bir arada seyahat ettiği deniz araçları olarak kullanılıyor. Yatlar ise genellikle aileler veya sevdikleri ile birlikte olmak isteyenler tarafından özel olarak kiralanmakta.

KİRALIK YAT FİYATLARIMIZ İÇİN FARKLI SEÇENEKLERİMİZ BULUNMAKTA;

1-KİRALIK GULET YATLAR:

Türk ustalarının dünya mirasına kazandırdığı önemli eserlerden biridir guletler. Kiralık guletlerimiz ile Bodrum Yarımadası’ndan Antalya’ya kadar tüm sahili gezebilir ve bu güzel kıyları denizden görme şansını yakalayabilirsiniz. Kiralık tekne ve fiyatlarımız için

2-KİRALIK MOTORYATLAR 

Lüks ve ihtişamın denizdeki sembolü olan Motoryatlar, konforu, hızları ve donanımlarıyla uzak koylara ve adalara kısa sürede varmanızı sağlar. Mürettebatlı olan motoryatlarımız her türlü konfora sahiptir.Motoryatlarımız ile ilgili bilgi için

3-KİRALIK YELKENLİ YATLAR 

Kendinizi rüzgara bırakmak ve sadece suyun sesini dinlemek istiyorsanız kiralık yelkenlilerimiz tam size göre. İster kaptanlı isterseniz de kaptansız yelkenlilerimizden size uygun olanı kiralayabilir ve yelken yapmanın zevkine varabilirsiniz.Kiralık yelkenlilerimiz için size tavsiyelerimiz

Yat kiralama seçeneğinin en büyük getirisi belirli bir rotayı takip etmek yerine istediğiniz rotaları belirleme özgürlüğünüzdür. Bölgede gezilecek ve görülmesi gereken yüzlerce farklı nokta, ada, kıyı ve tarihi bölgeler olduğu düşünüldüğünde, yat kiralama seçeneği özgürce tatil yapmak isteyenler için önemli bir tercih.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Mavi Yolculuk’ta kullanılan yatlar çok daha konforlu ve güvenli. Artık her tür deniz ve hava durumunda en güvenli ve en konforlu şekilde yolculuk yapmak, her türlü şartı keyif içinde gerçekleştirmek mümkün hale gelmiş durumda.

Ayrıca, Mavi Yolculuk’ta yat kiralayarak, sakin ve sessiz koylarda su sporları, dalış yapmak ve denizaltı güzelliklerini keşfetmek gibi aktiviteler de yapmak mümkün. Bölgenin binlerce yıllık tarihinin, Akdeniz ve Ege Denizi’nin serin sularının altında el değmemiş şekilde beklediği düşünüldüğünde bu yolculuğa çıkacakların ne kadar büyük bir hazine ile karşı karşıya oldukları çok daha rahat şekilde anlaşılabiliyor.

Yat kiralayanlar isteğe göre mavi yolculuk firmalarından kaptan, mürettebat veya aşçı talep edebiliyorlar. Ülkemizde Mavi Yolculuk kavramının gelişmesi ile birlikte artık çok tecrübeli kaptanlar, mürettebat ve dünya çapında aşçıları mavi yolculuk firmalarında bulmak mümkün. Mavi Yolculuk’a olan talebin artması ayrıca yat kiralama fiyatlarının da düşmesine olanak sağladı. 80li yıllara kadar Mavi Yolculuk için yat kiralamak oldukça lükstü ve sadece belirli bir kesimin sahip olabileceği bir zevkti; artık çok uygun fiyatlarla farklı toplum kesimlerinden insanların bu keyfe ulaşması ve özel yatlar ile mavi yolculuğun keyfini çıkartması mümkün.

YAT KİRALAMA MERKEZLERİMİZ:

Bodrum Yat Kiralama:

Kiralık yatlarımızın başlangıç noktalarından en önemlisi Bodrum’dur. Bodrum’da yat kiralayarak tüm Gökova Körfezi, Yakın Yunan Adaları, hatta Datça’ya kadar uzanan farklı rotalarda seyir yapabilir ve mavi yolculuğun keyfine varabilirsiniz. Kiralık Bodrum yatları için

Marmaris Yat Kiralama:

En önemli Yat kiralama merkezlerinden biri olan Marmaris’te, farklı bütçelerde ve donanımlarda, gulet , motoryat ve yelkenlilerimiz sizleri beklemektedir. Marmaris çıkışlı olarak yat kiralayarak tüm Hisarönü Körfezi’ni , Selimiye’yi, Orhaniye’yi ve daha birçok doğal güzellikleri görebilirsiniz. Marmaris kiralık yatlarımız için

Göcek Yat Kiralama:

Dünyanın sayılı yat kiralama rotalarından biri olan Göcek, sayısız koyları, adaları ve doğal korunmuş yapısıyla her denizseverin ilgisini çekmektedir. Göcek günümüzde tamamiyle bir yat şehrine dönüşmüştür.Göcek yat kiralama için

Mavi Yolculuk yapmak için birçok farklı araçtan yararlanmak mümkün. Ege Denizi’nin klasik tekneleri olan Guletler, genellikle farklı kesimlerden insanların toplanarak bir arada seyahat ettiği deniz araçları olarak kullanılıyor. Yatlar ise genellikle aileler veya sevdikleri ile birlikte olmak isteyenler tarafından özel olarak kiralanmakta.

Yat kiralama için iki farklı seçenek bulunmakta. İsteyenler daha küçük boyutlu ve genellikle küçük ailelerin tercih ettiği yatlar arasından seçim yaparken, geniş aileler veya büyük toplantılar için mega yatlar da tercih edilebiliyor. Her iki seçenekte de teknolojinin son imkânlarını en konforlu şekilde bulmak mümkün.

Yat kiralama seçeneğinin en büyük getirisi belirli bir rotayı takip etmek yerine istediğiniz rotaları belirleme özgürlüğünüz. Bölgede gezilecek ve görülmesi gereken yüzlerce farklı nokta, ada, kıyı ve tarihi bölge olduğu düşünüldüğünde yat kiralama seçeneği özgürce tatil yapmak isteyenler için önemli bir tercih.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Mavi Yolculuk’ta kullanılan yatlar çok daha konforlu ve güvenli. Artık her tür deniz ve hava durumunda en güvenli ve konforlu şekilde yolculuk yapmak ve her tür şartı keyif içinde yaşamak mümkün hale gelmiş durumda.

Mavi Yolculuk’ta yat kiralayarak, sakin ve sessiz koylarda su sporları, dalış ve denizaltı güzelliklerini keşfetme gibi aktiviteler de yapmak mümkün. Bölgenin binlerce yıllık tarihinin, Akdeniz ve Ege Denizi’nin serin sularının altında el değmemiş şekilde beklediği düşünüldüğünde bu yolculuğa çıkanların ne kadar büyük bir hazine ile karşı karşıya oldukları çok rahat olarak anlaşılabiliyor.

Yat kiralayanlar isteğe göre mavi yolculuk firmalarından kaptan, mürettebat veya aşçı talep edebiliyorlar. Ülkemizde Mavi Yolculuk kavramının gelişmesi ile birlikte artık çok tecrübeli kaptanlar, mürettebat ve dünya çapında aşçıları mavi yolculuk firmalarında bulmak mümkün. Mavi Yolculuğa olan talebin artması ayrıca yat kiralama fiyatlarının da düşmesine olanak sağladı. 80li yıllara kadar mavi yolculuk için yat kiralamak oldukça lüks ve sadece belirli bir kesimin sahip olabileceği bir zevkti. Artık çok uygun fiyatlarla farklı toplum kesimlerinden insanların bu keyfe ulaşması ve özel yatlar ile mavi yolculuğun keyfini çıkartması mümkün.