Sunreef 74

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Yolcu : 8
 • Kabin : 4
 • Mürettebat : 3
 • Uzunluk : 23,3 m

 

Fiyat

Nisan€ 31500
Mayıs€ 31500
Haziran€ 35000
Temmuz€ 42000
Ağustos€ 42000
Eylül€ 35000
Ekim€ 31500

Sunreef 74

Sunreef 74, denizdeki yaşam tarzında yeni bir döneme imza atmakta ve en zorlu müşterilerin beklentilerini karşılayarak geniş ve uzun menzilli , sadece 2 kişi tarafından kolayca idare edilebilen bir tekne yarattı.
Bu gelişmiş model, Sunreef’in tasarım ekibinin süper yat yelpazesindeki deneyiminden ve Avrupa’dan Çin’e kadar dünyanın her yerine yelken açan 70 Sunreef sahibinin geri bildirimlerine yanıt olarak gelişmiştir. Bu katamaran, benzersiz, yenilikçi özellikleri ve yerleşik yaşanabilirlik kavramını geliştiren yeni fonksiyonel çözümleri ile dikkat çekiyor. Sunreef Yachts’ta her zaman olduğu gibi, kişiselleştirme ve alan düzenleme olanakları sınırsız. Sunreef 74, üstün konfor, performans ve ileri teknoloji arasında mükemmel dengelenmiş bir uzlaşma sunan optimize edilmiş bir yattır.
Dikey yaylara ve sınırlı tahtalara sahip şık üst yapı, bu rüya yatın şık çizgilerini vurgulayan geniş cam kavisli ön camlara sahiptir. Sunreef 74, süper yat özellikleri, akıllı alan planlaması ve tamamen kişiselleştirilmiş bir iç kaplamaya sahip zarif bir katamarandır.

Sunreef Katamaran iç Dizayn:
Yaşam zevkini ön plana çıkaran Sunreef 74 modeli, nefes kesen 360 ° manzaraya sahip etkileyici bir 35m² salon sunan üstün bir sofistike seviyesine ulaştı. Zarif, modern, aydınlık iç mekanlara sahip bu yatın düzeni tamamen özeldir. Sunreef 74 katamaran ayrıca onu uzun yolculuklar için mükemmel kılan büyük iç depolama alanına sahiptir. Dışarıda cömert bir alan da oyuncaklar, oltalar, dalış teçhizatı, yelkenliler veya çamurluklar için güverte dolaplarında mevcuttur. Dış depoda ayrıca kayakları ve rüzgar sörfü tahtalarını tutacak büyüklükte ek bir dolap da bulunur.
Sunreef 74, tüm deniz koşullarında iki kişi tarafından rahatça manevra yapabilir; bu, örneğin, mürettebattan az veya hiç mürettebata gerek duymadan dolaşan çiftler için idealdir. Ek olarak, tüm yelkenler flybridge dümen istasyonundan yönetilebilir. Direk, büyük baş yelkenlerinin kullanımına izin verecek şekilde kıç üzerinde yer alır,

ÖDÜLLER
Sunreef 74 – 15m Üstü Dünya Çapında En İyi Yelkenli Yat – Asya Tekne Ödülü 2015

Özellikler

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Toplam Kabin : 4
 • Yolcu : 8
 • Uzunluk : 23,3 m
 • Genişlik : 10.1 m
 • Mürettebat : 3
 • Motor Gücü : 2 X 150 HP
 • Jenerator : 2 X 22 Kwa
 • Yapım Yılı : 2017
 • Seyir Hızı : 12
 • Klima : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Sunreef 74

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir