Yat Turu

Yat Turları Akdeniz in temiz ve muhteşem koylarında, stresten ve şehirin kalabalığından kaçmak ve insan oğlunun doğayla buluşmasının en önemli yolarından biridir.

Tatalı bir telaş içerisinde başlayan Tekne seçimi, rezervasyon, tur günü hazırlıkları, ulaşım ve masmavi denizle buluşma sizi mutlu bir beraberliğin başlangıcına götürecektir.Bunun Adı Mavi Yolculuk tur.

Albatros Yatçılık olarak Farklı rota ve destinasyonlarda sunaduğumuz yatları kiralayabilir, yine firmamız güvencesi altında unutamayacağınız bir yat turu geçirebilirsiniz.

Bodrum’dan Marmaris’e Fethiye Göcek’ten Kalkan Kaş ve Kekova’ya kadar hatta yakın Yunan Adaları da dahil olmak üzere farklı güzergahlarda seçimler yapabilir, el değmemiş koylarda dünyanın en temiz koylarında yüzebilirsiniz.

Yat Turlarında hergün farklı bir koyda uyanma, mürettebatın sizin hazırladığı özel kahvaltı ile güne başlama, tüm gün dinlenme veya çeşitli aktivitelerde bulunma fırsatları yakalayabileceğiniz Yat turlarında, sizin için hazırlanan özel süprizlere de hazırlıklı olmanız gerekmektedir.

Firmamız tüm organizasyonunu yaptığı tekne seçiminden, transferinize kadar, erzak alımınızdan, tatil periodunuza denk gelen özel günlerinizi kutlama partilerine kadar her isteğinizle ilgilenmekten mutluluk duyacaktır.

Özel yat kiralamak isteyen misafirlerimiz hem tekne seçimi hem rota seçimlerinde hem de yemek menüleri ve süreleri ile ilgli olarak tüm konularda kendileri seçim yapabilmektedirler.

İster gulet ister motorya istersenizde yelkenli tekne kiralayabilir ve mavi yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Yat Turlarında eşsiz koyları gezmenin yanında aşçılarımızın haırladığı Akdaniz mutfağının en güzel yemeklerini, zeytinyağlılarını, meze ve deniz ürünlerini tadabilir, koyun sesiz akşamına sohbetlerinizin ve kahkahalarınızın kamrıştığına şahit olabilirsiniz.

Tüm gün güneşlenme ve yüzme dışında teknelerimizde bulunan olta takımlarıyla balık avlayabilir,şnorkelle deniz altının harika doğasına bakabilir, su sporları yapabilir veya doğa fotoğrafları çekebilirsiniz.

Rotalarınızın üzerinde ki Sedir Adasında bulunan Kleopatra Plajını, Eşsiz Göcek Koylarını, Osmanlı Tersanesinin bulunduğu Tersane Adası, St.Nicola Adasını, Dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajını, dalış merkezi olan Kaş’ı, ve sulatı şehrinin bulunduğu

KONAKLIYACAĞINIZ YEKNELER

Gulet binlerce yıldır yüzlerce yıldır Anadolu kıyılarında yük taşımacılığı ve balıkçılık amacıyla kullanılmış günümüzde ise modern yapılarıyla mavi tur hizmeti veren ahşap teknelerdir. Farklı boy ve tiplerde olan bu guletler aynakıç karpuzkıç ve tirhandil gibi modellere ayrılır.

Tamamına yakını ahşap olan bu tekneler büyük yaşam alanlarıyla motoryat ve yelkenlilerden ayrılmaktadır. 3 ve üzeri müretteba sahip guletler lüx donanım ve ahşabın verdiği sıcaklıkla en çok tercih edilen teknelerdir.

Guletler yapı itibariyle direkli az salmalı olmasıyla sığ koy ve adalara rahatlıkla yanaşabilme özelliklerine sahiptirler.

İstanbul Bodrum Marmaris ve Fethiye tersanelerinde türk ustaların tamamı el emeğiyle yapılan bu tekneler günümüzde tüm dünyaya ihraç edilebilmektedir.

Guletler 17 metreden 44 metreye varan boyları ve her kabinde duş /wc ve tv dvd ve hatta minibar bulunan yeni versiyonlarıyla tüm mavi tur yapmak isteyen siz müsafirlerimize mavinin sonsuzluğunda unutulmaz saatler yaşatacaklardır.

Guletlerin üst güvertelerinde ise tüm müsafirlerin güneşlenebildiği ön güverte ve yemeklerin yendiği ve dinlenebildiği tenteli arka güverte bulunmaktadır.

Mürebbat kabinin ayrı ve yeme içme ihtiyacının karşılanabilmesi için gelişmiş bir mutfak sisitemi’de olan bu guletler büyük motor güçleriyle uzak mesafede yolda alabilirler.

Guletlerle yolcu gemilerin rotası dışında şehir turizimi yerine daha çok gizli kalmış koyları, plajları ve manzaraları keşfedilebilir her koyda yüzme molası verebilirsiniz.

Açıkcası gulet turu bu güzellikleri gezebileceğiniz ve doyamayacağınız bir yüzen oteldir.Albatros yatçılık olarak tüm bütçe aralıklarında ve boylarında teknelerimizle size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Sonraki gönderi

Motoryat kiralama

Compare listings

Karşılaştırmak