Afrodit ile Dans (Marmaris-Fethiye-Marmaris)

8 Gün

8 gün 7 gece olan bu mavi turda Marmaris, Ekincik, Ağ Limanı, Fethiye Körfezi, Yassıca Adalarını ve Baba Adasını ziyaret etmiş olacaksınız.

Kalkış: Her,Cumartesi

Tur Bilgisi

Afrodit ile Dans (Marmaris-Fethiye-Marmaris) rotalı mavi tur programı 8 Gün – 7 Gece sürmektedir.

Bu uzun süreli ve mesafeli turda Marmaris ve Fethiye koylarını keşfedeceksiniz.

Bu mavi tur programımız Marmaris limanından başlamaktadır güzergah bölümünde belirtilen rota doğrultusunda Fethiye koylarını ziyaret edip Marmaris limanına dönerek tur programını tamamlamaktadır…

Öne Çıkanlar

 • Günlük çay pasta servisi
 • Hoş geldin kokteyli
 • Alkolsüz içecekler, bira ve sınırsız şarap
 • Türkiye'nin en popüler mavi tur rotalarından biri olan Fethiye Marmaris Fethiye gibi uzun bir mavi yolculuk sunmaktadır.
 • Tam pansiyon mavi tur
 • 8gün 7gece deniz üzerinde uzun bir yat tatili yaşayacaksınız.

Güzergah

1. Gün :
Marmaris

Marmaris'de tekneye biniş. Tekneye ilişkin bilgiler, yolcular arası tanışma.Marmaris’ten hareket. Geceleme Cennet Koyu.

2. Gün :
Ekincik

Sabah liman işlemleri sonrası yola çıkış. Öğleyin Ekincik'e varış. Yemekten sonra kamışlarla kaplı Dalyan çayı deltasını, Kaunos harabelerini, kaya mezarlarını ve çamur banyosunu gezme, İztuzu kumsalında yüzme imkanı. Geceleme Ekincik'de.

3. Gün :

Ağ Limanı –Sabahleyin Kurdoğlu Burnu'nu dönerek Tersane Adası ve Hamam Koyu çevresinde molalar.

Tersane Adası, Yassıca Adalar civarında yüzme molaları, geceleme Göcek veya Fethiye'de. Fethiye'de (antik Telmessos) kaya mezarlarını gezme olanağı.

Sabah erken fethiye’den hareket.Bedri Rahmi Koyu,Yassıca adaları ve civarı koylar,kızıl ada,Domuz Adası

6. Gün :
Baba Adası

Sabahleyin 3-4 saatlik uzunca bir seyirle Dişibilmez ve sarıgerme yakınlarındaki Baba Adası'n varış ve geceleme.

7. Gün :
Marmaris

Sabahleyin yaklaşık iki saatlik bir seyirle Inceada-Gebekilise'ye varış. Öğleden sonra Kadırga ve Kumlubük'de molalarla Akşam saatlerinde Marmaris Limanına giriş ve geceleme

8. Gün :
Marmaris

Marmaris'de yattan 09,30 da iniş.

Dahil Olanlar

Nisan

 • 500 Euro

Mayıs

 • 550 Euro

Haziran

 • 600 Euro

Temmuz

 • 750 Euro

Ağustos

 • 750 Euro

Eylül

 • 600 Euro

Ekim

 • 550 Euro

Not:

Fiyatlar 2 kişilik kabinde 1 kişi, 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve EURO cinsindendir.
* Tek kişi farkı %70.
* Çocuk indirimi ( sadece ebeveynleri ile aynı kamarada kalmaları durumunda ) :
* 0-3 yaş ücretsiz, 4-10 yaş %50, 10 yaş üzeri tam fiyat. Çocuk için extra yatak konulmaz.
* Fiyatlamada TCMB döviz alış kuru kıllanılmaktadır...

 

Fiyata Dahil Olanlar

 • Yatta 1 hafta tam pansiyon kalma (hoş geldiniz kokteyli, kahvaltı-öğlen yemeği-akşam yemeği ve günlük akşamüstü çay-pasta servisi). Alkolsüz içecekler, Bira ve Şarap sınırsız, Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot. Su kullanma. Mürettebatın hizmetleri. Yat sigortası. Yat çamaşırhanesi. Liman vergileri. Demir atma giderleri.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Bira,şarap ve alkolsüz içecekler dışında kalanTüm içecekler (alkollü,alkolsüz),bunları teknemizde bulunan barımızdan uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.Havaalanı transferi,kara gezintileri.

Sık Sorulan Sorular

Yanımda Ne Getirmeliyim?

Genel olarak sert valizler yerleştirme aşamasında daha fazla sorun çıkartmaktadır. Bu nedenle yumuşak valizler daha fazla tercih sebebi olmaktadır. Turlar daha çok kara üzerinden geçecekse kendinize küçük bir çanta yapmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda mayo ile zaman geçireceğinizi de düşünürsek en az 2 adet mayo getirmenizde fayda vardır. Aynı zamanda çok kalın olmayacak fakat hafif kalınlıkta kıyafet, yedek tshirt ve şort getirilmelidir. Muhteşem havanın tadını çıkartırken rahatsız olabileceğiniz sinekler için sinek ilacı getirebilirsiniz. Aynı zamanda güneşten korunmak adına güneş gözlüğü, şapka, güneş kremi getirmeniz sizi büyük bir dertten kurtaracaktır. Bazı gezginlerimiz yat üzerinde serin serin uyumak isteyebiliyor. Sizin de böyle bir düşünceniz varsa uyku tulumu getirebilirsiniz. Şnorkel dalış gibi hobileriniz varsa özel gözlüklerinizi getirerek zaman kazanabilirsiniz. Güverte de dolaşmak adına yumuşak tabanlı ayakkabı ve terlikte getirebilirsiniz. Sağlık yönünden kullandığınız özel ilaçlar bulunuyorsa mutlaka yanınızda getirin. Artı olarak grip ilacı ve vitaminler getirebilirsiniz.

Banyo ve Tuvalet Malzemeleri

Kalıp sabun, şampuan ve duş jeli, diş macunu, yedek gözlük ve yedek lens, tırnak makası, sakal kesmek için makine, diş fırçası gibi genel olarak kullanılan ürünleri yanınızda getirebilirsiniz.

Yat Turu için Hangi Zaman Tercih Edilmelidir?

Yaz ayları tercih edilse de sıcak havalar bazen bunaltıcı olabilir. Bu yüzden genellikle sıcaktan çok etkilenmeyeceğiniz Haziran ve Eylül aylarını tercih edebilirsiniz. Önerilen en ideal tur zamanlarıdır. Eğer yüzmeyi çok seviyorsanız ve sizin için yüzmenin herhangi bir zamanı yoksa Temmuz ve Ağustos aylarını tercih edebilirsiniz. Eğer sakinliği seviyorsanız biraz daha tatil bölgelerinin boş olduğu vakitler olan Mayıs ve Ekim aylarını tercih edebilirsiniz. Bu zamanlarda doğanın eşsiz güzelliğinin tadını çıkartabilirsiniz.

Çocuklar Yat Turuna Katılabilir mi?

Çocuklu ailelerin genellikle aklına takılan sorular arasındadır. Başların da yetişkin birey olduğu sürece çocuklarında yat turundan faydalanmasında bir engel yoktur. Çocuğunuz varsa sizde yanında olacaksanız tabi ki de yat turuna katılabilirler.

Yat Turunda Klima İhtiyacım Olacak mı?

Genellikle müşterilerimiz yıldızların altında serin serin yatmayı tercih etmektedir. Bunun yanı sıra Temmuz ve Ağustos ayları aşırı sıcak olabileceğinden klima tercih etmeniz gerekebilir.

Kabin Ekibi Bahşiş Vermeli miyim?

Kabin ekibine bahşiş vermek gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Eğer bahşiş vermek istiyorsanız yat kaptanına verebilirsiniz. Yat kaptanı bahşişi çalışanlar eşit olarak verecektir. Genel olarak Türkiye’de hizmete katılanların %3 ve %5’i kabin ekibine bahşiş vermektedir.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Afrodit ile Dans (Marmaris-Fethiye-Marmaris)

Compare listings

Karşılaştırmak