Azimut 116

 • Yat Tipi : Motoryacht
 • Yolcu : 10
 • Kabin : 5
 • Mürettebat : 6
 • Uzunluk : 35,46 m

 

Fiyat

Nisan€ 6000
Mayıs€ 7000
Haziran€ 7000
Temmuz€ 8000
Ağustos€ 8000
Eylül€ 7000
Ekim€ 7000

Azimut 116

Azimut marka güvencesinde, 5 kabinde 10 kişiye kadar konaklama imkanı sunan lüks motoryatımız size deniz, konfor ve hız keyfini aynı anda yaşayabilme mutluluğunu sunyor. Motoryatla Mavi yolculuk hayallerinizi gerçekleştirmek size artık hiç de uzak değil…

 

Motor yatların en büyüğü olan Azmimut Grande 35 Metri modelidir. Amiral teknesi olmasından ötürü koleksiyonun en çok aranan modellerinden biridir. Motor yatın önü ve arkası olmak üzere iki farklı geniş alanı deniz severleri mutlu edecektir. Garaj alanı da oldukça büyük olduğu için jet skiler ve botlar orada saklanmaktadır. Teknenin güneşlenme alanı oldukça büyüktür. Yatın tasarımı karbon fiberle yapılmıştır. Dışarıdan gelen gürültüleri de içeri geçirmemektedir. Gece siz uyurken gece yan teknelerden gelen gürültüleri duymanız da mümkün değildir. Titreşimi de tekne muhafaza etmektedir. Teknenin iç tasarımı AD Collector isimli bir tasarımcının imzasını taşımaktadır. Tasarımcının ismi Achille Salvagni’dir. 100 en iyi tasarımcı listesinde ismi yer almaktadır.

Özellikleri

* Teknenin boyu 35 metredir. Eni ise 7 metredir.

* 9 kabini vardır. Geniş aile seyahatleriniz için oldukça uygundur.

* Yatak sayısı 16’dır.

* Oldukça hızlı bir tekne olmasından ötürü max süratı 25,5 knots a çıkabilmektedir. Seyir süresinde 21 knotsa çıkabilmektedir.

* 3000 LT su kapasitesi 18000 LT yakıt kapasitesine sahiptir.

 

Özellikler

 • Yat Tipi : Motoryacht
 • Toplam Kabin : 5
 • Single Cabin : 5
 • Yolcu : 10
 • Uzunluk : 35,46 m
 • Mürettebat : 6
 • Motor Gücü : 2x2434 HP MTU
 • Klima : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Azimut 116

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir