Bandido 90

 • Yat Tipi : Motoryacht
 • Yolcu : 8
 • Kabin : 4
 • Mürettebat : 4
 • Uzunluk : 27,90 m

 

Fiyat

Nisan€ 9000
Mayıs€ 9000
Haziran€ 9000
Temmuz€ 9000
Ağustos€ 9000
Eylül€ 9000
Ekim€ 9000

Bandido 90

2008 yılında yapılan Bandido 90, 4 kabinde 8 kişiye kadar konaklama imkanı sunan lüks motoryatımız size deniz, konfor ve hız keyfini aynı anda yaşayabilme mutluluğunu sunyor. Mavi yolculuk hayallerinizi gerçekleştirmek size artık hiç de uzak değil…

Bandido Motoryat 90 Genel Özellikleri

Bandido 90 lüks bir motor yattır. 2008’de yapılmıştır. Oldukça yeni bir teknedir. Kullanılan malzemeleri eskimediği ve kaliteli olduğu için yeni yapılmış teknelere taş çıkartacak konumdadır. Türk bayraklı bir motor yattır. Geniş bir ailenin mavi yolculuğa çıkmasına yetecek kapasitesi vardır. 8 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Böylelikle iki aile olarak da tatilinizi bu teknede gerçekleştirebilirsiniz.

Bandido 90 Motor yatının Özellikleri,

* 27,90 metre uzunluğundadır.

* Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum limanlarından çıkış yapmaktadır. Özellikle bu bölgeleri gezmek isteyenler için rota kaptan tarafından oluşturulmuştur. Türk denizinin güzel rotaları sizler için belirlenmiştir.

* Motor yatın derinliği 2,05 metredir.

* 4 kabin sayısına sahiptir.

* Kaptanın çıkış olarak tercih ettiği liman Fethiye’dir. Koylarının eşsizliği ile bilinen Fethiye yolcuların da ilgisini çekmektedir.

* Tüm kabinlerde klima ve banyo mevcuttur.

* Gece misafirlerinizi de ağırlarken teknenin salonunda mevut olan müzik ekipmanlarını kullanabilirsiniz.

* Gemide can simidi ve can yeleği mevcuttur.

* Motor gücü 850 HP’dir.

* Salonun döşemesi ve tasarımı sizlerin rahatına göre düzenlenmiştir.

.

Özellikler

 • Yat Tipi : Motoryacht
 • Toplam Kabin : 4
 • Yolcu : 8
 • Uzunluk : 27,90 m
 • Mürettebat : 4
 • Motor Gücü : 850 HP
 • Jenerator : 2x50 KWA Onan
 • Yapım Yılı : 2008
 • Klima : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Bandido 90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir