Beneteau 54 Oceanis SF

 • Yat Tipi : Sailboat
 • Yolcu : 8
 • Kabin : 4
 • Uzunluk : 17 m

 

Fiyat

Nisan€ 4200
Mayıs€ 4350
Haziran€ 4400
Temmuz€ 4625
Ağustos€ 4625
Eylül€ 4400
Ekim€ 4350

Beneteau 54 Oceanis SF

Beneteau Oceanis 54:  Yelkenli tekneler arsında farklı bir yeri olan yelkenlimiz, size denizde özgürlüğü sunmaktadır.Çift dümenli özel yelkenli.

 

Beneteau 54 Oceanis Genel Özellikleri:

Beneteau 54 Oceanis ile bambaşka bir seyahati gündeme getirmek isteyecek olan kişilerin denizde özgürlüğü an be an yaşamaları sağlanabilecektir. Albatros Yatçılık tarafından sağlanacak olan bu görsel şölen Beneteau 54 Oceanis ile de ortaya çıkabilecektir. 16.75 metre uzunluğunda, 4.95 metre eninde ve 2.10 derinliğinde olan Beneteau 54 Oceanis ile yelkenlinin keyfini çıkarmak son derecede kolay bir şekilde gerçekleşmekle beraber huzur dolu bir seyahat kolayulığı yaşanmaktadır.

10 kişilik kontenjanı ile ilgi çeken Beneteau 54 Oceanis; 4 double kabini ile beraber aynı zamanda da 1 twin kabini ile hizmet vermektedir. 5 kabininin tam donanımlı olmasının yanı sıra ekstra konforlu olarak dizayn edilmesi de Beneteau 54 Oceanis adlı yelkenli teknenin son derecede cazip olmasını sağlamaktadır. Hizmet açısından başarılı mürettebatıyla da en uygun şartları içerebilecek olan Beneteau 54 Oceanis; alanının en iyi gemilerinden bir tanesi olarak faaliyetlerini göstermektedir. Her an mavi tur gerçekleştirecek olan kişileri de an be an beklemeye devam etmektedir. 

 

Yelkenli Tekne Beneteau 54 Teknik Özelikleri:

 

 

Üretici ve modelBeneteau Oceanis 54
Üretim yılı                      2009
Tam boy16,75 m
En4,95 m
Su çekimi2,10 m
MakineYanmar 110 HP
Kabin4+1
Dümen2x
Yatak8+2
Su tankı990 lt
Yakıt tankı 440 lt
Salon yükseklik2,20 m
BayrakTürkiye

 

Yelkenli Tekne Oceanis 54 Teknik Özellikleri:  

Genel BilgilerYelkenli EkipmanYelkenli GüvenlikYelkenli Navigasyon
Tam donanımlı mutfak
Sıcak su
İç ve dış duş
2 Tuvalet/Duş
Buzdolabı
Fırınlı ocak
Furling ana yelken
Furling cenova
Gaz basınçlı rodkick
Sprayhood
Bimini
Elektirikli ırgat 
Elektrikli baş manevra pervanesi
Elektrikli sintine pompası
Elektrikli vinç
Baş altında skipper kabini
Kabinlerde ve salonda fan
AC
Jeneratör
Solar panel
Radar
Su altı aydınlatması
Matafora
12V/220V inverter
Stereo radyo
CD/MP3 oynatıcı
Dinghy ve kıçtan takma motor
Cankurtaran salı
İlkyardım ekipmanı
Cankurtarma simidi ve incesi
Can yelekleri
Tehlike sinyallari 
Acil durum yekesi
Yangın söndürücü
Radar reflektör
Usturmaça
Gönder
Pusula 2x
Radar: Raymarine RD218 18″ Radome
Renkli Haritalı GPS (Chart Plotter): Raymarine E80
Rüzgar Ölçer (Anemometre): Raymarine ST60+
Yön,Hız,Derinlik : Raymarine ST60+
Otomatik Pilot : Raymarine P70
VHF Radio DSC : Raymarine RAY 49E
Kağıt Haritalar
El Kitabı

Özellikler

 • Yat Tipi : Sailboat
 • Toplam Kabin : 4
 • Single Cabin : 4
 • Yolcu : 8
 • Uzunluk : 17 m
 • Bayrak : Türk
 • Motor Gücü : 110 HP
 • Yapım Yılı : 2009
 • Klima : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Beneteau 54 Oceanis SF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir