Lord of the Blue

 • Yat Tipi : Gulet
 • Yolcu : 12
 • Kabin : 6
 • Mürettebat : 3
 • Uzunluk : 25 m

 

Fiyat

Nisan€ 800
Mayıs€ 900
Haziran€ 1200
Temmuz€ 1500
Ağustos€ 1500
Eylül€ 1200
Ekim€ 900

Lord of the Blue

6 kabinde 12 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan klimalı teknemiz LORD OF THE BLUE, mavi yolculuk hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz ideal bir yat. Teknemiz ile Antalya-Bodrum arasındaki turkuaz rengi eşsiz güzellikteki koylarda denize girebilir,balık tutabilir, su altının gizemini keşfedebilirsiniz…

 

Lord Of The Blue Gulet Özellikleri:

Mavi tur planlarını bir türlü gerçekleştiremeyen ve işlerin yoğunluğu yüzünden erteleyenler için harika bir tekneyle karşınızdayız. Lüks sınıf yatımız sizleri hayatınızın belki de en keyifli anlarını yaşatacaktır. Denizin eşsiz manzarasına karşılık teknenin geniş güvertesinde uzanmak tarifsiz bir haz yaşamanızı sağlayacaktır. Teknemizin bakımı yıllık olarak yapıldığı için sizleri donanımı ful bir şekilde karşılamaktadır. 2007 yapımı Lord Of The Blue yatımız en son teknolojik ekipmanlara da sahip olmaktadır.

Tekne Özellikleri

28 metre uzunluğa ve 7 metre genişliğe sahip lüks teknemizin 12 yolcu gibi ciddi bir kapasitesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 6 adet double kabini olan teknemiz 4 kişilik mürettebatıyla da rahat etmenizi sağlayacaktır. USA bayrağıyla denizlerde mavi tur keyfi yaşatan teknede tüm güvenlik ve navigation ekipmanları olduğu için endişe etmeniz için hiçbir neden yoktur. Personellere özel alanın da olması sayesinde kişi sayısını kısıtlamanız gerekmez. Güvertede duş keyfi yaparak veya minderlerde uzanarak tatilinizi istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Kano ve basit olta takımları gibi deniz ekipmanları tatildeki keyfinizi ikiye katlayacaktır.

Have your dream sailing holiday in Turkey on Lord of the Blue, the crew is ready and waiting for you. Enjoy your time sunbathing, swimming, fishing or canoeing with the peace of mind knowing that the gulet is maintained on an annual basis and has all the navigation and safety equipment required.

Özellikler

 • Yat Tipi : Gulet
 • Toplam Kabin : 6
 • Double Kabin : 5
 • Yolcu : 12
 • Uzunluk : 25 m
 • Mürettebat : 3
 • Bayrak : Türk
 • Motor Gücü : 370 HP
 • Jenerator : 22 KWA
 • Yapım Yılı : 2007
 • Klima : yes

Marmaris

Akdeniz’in kıyı bölgesinde yer alan Marmaris, Mavi Tur çıkış limalarından biri olup, hem doğal güzellikleri ile hem de sunmuş olduğu tarihi güzellikleri sayesinde çoğu insanın ilgisini çekmektedir. Şehirde bir insanın tatil amaçlı yapacağı ziyarette istediği her türlü zevke ulaşabilmesi muhtemeldir. Bölge her açıdan çok güzeldir. Bitki örtüsü, denizi, havası ve antik dönemlerden kalma tarihi eserleri ile dünyada birçok turistin ilgisini çekmektedir. Böylesine güzel bir tatil cenneti özellikle yaz aylarında Mavi Tur yolcuları tarafından ziyaret edilmektedir. Çünkü yazın ayrı bir güzelliği vardır. Sıcak ve cana yakın insanları sayesinde de tatilcilerin daha çok ziyaret ettiği ve kendilerini rahat hissedip huzur buldukları önemli beldelerden bir tanesidir.

Marmaris, Muğla’ya bağlı olan ilçelerden birisidir. Muğla’nın kendi güzelliği bir yana dursun bu ilçe doğal güzellikleri sayesinde rakiplerinin bir adım önündedir. Konum olarak da çok güzel bir yerde bulunmaktadır. Reşadiye Yarımadası ve Kerma Körfezinin batısında yer alırken, doğunsunda da Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri bulunmaktadır. Güney kısmında ise dünyanın en güzel denizlerinden Akdeniz bulunmaktadır. Ayrıca Akdeniz ile bütünleşen harika koylar bulunmaktadır. Beldenin dört bir yanı Milli Park ile çevrelenmiştir. Mavi bayraklı sahilleri ve deniziyle Mavi tura çıkan insanın içini bir hoş etmektedir. Ayrıca başka tatil yörelerini de gezme açısından ulaşım yönünden de rahat bir yerdedir. Dalaman Havaalanına sadece 45 dakika mesafedeyken, Rodos’a bir saat uzaklıktadır. Bu şekilde tatil yöreleri arasında geçiş kolaylığı sağlanmaktadır.

İklim olarak Akdeniz iklimi hâkimdir. Yazları sıcakken, kışları çok fazla yağış alır. Dağların konumları itibariyle Türkiye’de en fazla yağışı alan 2. bölgedir. Hatta yağışların çok fazla olması sebebiyle kış aylarında sel ve su baskınları görülebilmektedir. Yaz aylarında ise yağış görülmez ve oldukça sıcak geçer.

Marmaris’te Mavi Tur çok büyük bir öneme sahip olup yakınında bulunan eşsiz koylarda her hafta sayısız gulet tura çıkmaktadır.


Lord of the Blue

2 Comments

 • Semih Ayaz

  Bol kahkahalı eğlenceli bir mavi yolculuk geçirdik. Guletimiz Lord Of Blue sakin huzurlu bir mavi tur yapmamızı sağladı. Mürettebat ilgili alakalı harika hizmet.. Teşekkürler.. | Şehir : Kütahya

 • Emre Buğdaycı

  Dolu dolu yaşadığımız en güzel tatil..Keyfin huzurun coşkunun adresi mavi yolculuk olduğuna karar verdik.. Ailecek çıktığımız bu mavi turda su sporları yaparak çocuklar gibi eğlendik ve inanılmaz keyifli anılar biriktirdik. Yemekleri, temizliği, konforu ve personel ilgisiyle çok güzel olan bu Lord Of Blue guleti ile yaptığımız bu mavi tur bir muhteşemdi… | Şehir : istanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir