Günlük Fiyatlar

 • Nisan €5000
 • Mayıs €5500
 • Haziran €5500
 • Temmuz €6500
 • Ağustos €6500
 • Eylül €5500
 • Ekim €5500

Yat Hakkında

Merlin Gulet 34 metre uzunluğundaki teknemiz, mavi tur yolculuklarınızda 8 kişiye kadar olan nezih gruplarınıza, deneyimli 6 kişilik mürettebatıyla hizmet vermektedir.Ultra lüks kategoride hizmet veren yatımız, 2012 yılında denize indirilmiştir. Mavi yolculuk tatilinizde ihtiyacınız olabilecek her ayrıntı düşünülerek donatılan teknemizde, deneyimli 6 kişilik mürettebatımız misafir memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir ve misafirlerimizin özel hayatının gizliliğini koruma konusunda son derece dikkatli ve tedbirlidir. Türk ve Yunan karasularında mavi tur imkanı sunan teknemizde, 9 kişiye kadar olan gruplarınızı ağırlayabilmekteyiz.  Merlin Gulet.

Merlin Gulet Yatı Özellikleri:

Merlin 2012 yılında yapımı tamamlanmış olup mavi sulara inmiş bir teknedir. Gulet tipi bir tekne olan Merlin Bodrum ana limanında yer almakta olup Malta bayrağına sahip bir teknedir. Ortalama olarak 34 metre boya sahip olan tekne 7.60 metre derinliğe sahiptir. Dokuz kişilik kapasiteye sahip olan tekne oldukça lüks döşemeye sahip olup ahşaptan ürerilmiştir.

Merlin 2 x 385 HP Man motor gücü ile birlikte 2 x 26 KWA jeneratöre sahiptir. Toplamda 4 geniş kabinden oluşan tekne içerisinde bir adet twin kabin, 1 adet master kabin ve 2 adet double kabin bulunmaktadır. Her kabin oldukça lüks dizayn edilmiş olup aynı zamanda klima ve banyoya sahiptir. tüm kabinler dışında geniş bir salona sahip olan teknenin salonunda televizyon, internet, saç kurutma makinesi ve müzik bulunmaktadır.

Tekne içerisinde 6 adet profesyonel mürettebat ile kaliteli bir hizmet sunmakta olup Ege ve Akdeniz Adalarının hemen hepsine ulaşım sağlanabileceği gibi isteğe bağlı olarak Yunan adalarına da seyahat edilebilmektedir.

Detaylar

Kabin
4
Klima
Mevcut
Boy
34 m
Mürettebat
6
Yolcu
9
Yapım/Yenileme
2012
Albatros yachting
Ara +90 533 377 8385 WhatsApp

Tekneyi Değerlendir.

  Benzer Yatlar

  Compare listings

  Karşılaştırmak
  Albatros yachting
  • Albatros yachting