My Tutku Motoryat

 • Yat Tipi : Motoryacht
 • Yolcu : 10
 • Kabin : 5
 • Mürettebat : 6
 • Uzunluk : 34 m

 

Fiyat

Nisan€ 6500
Mayıs€ 6500
Haziran€ 6500
Temmuz€ 7500
Ağustos€ 7500
Eylül€ 6500
Ekim€ 6500

My Tutku Motoryat

2009 yılında yapılan 34 metre uzunluğundaki teknemiz, konforlu 5 kabini ve geniş yaşam alanlarıyla mavi yolculuk tatil planlarınız için hizmet vermektedir. Deneyimli ve güler yüzlü 6 kişilik mürettebatımızın, misafir memnuniyeti odaklı servis anlayışıyla tatilinizden unutulmaz anılarla ayrılacaksınız. M/Y My Tutku Motoryat 

-Teknemizin yakıt ve diğer giderleri için tur başında toplam maliyete ilaveten % 30 APA talep edilmektedir.

My Tutku Motoryat Genel Özellikleri:

My Tutku isimli tekne oldukça büyüktür. Lüks kategorisinde yer almaktadır ve 34 metredir. 2009’da yapıldığı için birçok tekneye göre de yenidir. Geniş aileleri ağırlayabilecek 5 büyük kabini vardır. Yaşam alanı olarak da oldukça geniştir. Bu özelliği açısından mavi yolculuklarda kolaylık sağlamaktadır. 6 kişilik ekibi ile birlikte sizlerin yolculuğunu keyifli bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Motoryat özelliği taşımaktadır. Mürettebat oldukça sıcakkanlı olduğu için servislerinizde kolaylık göreceksiniz. Mavi yolculuğunuzda sizlerin hizmetini kolaylaştıracak ekiple tatiliniz daha da güzelleşecektir.

My Tutku Motor yatın Özellikleri,

-Gövdesi laminedir.

-Genişlik 7,60 metredir.

-Motor 2 X 1800 Hp MTU özelliği taşımaktadır.

-Temiz su tankı hacmi 4000 LT’dir.

-Türk bayraklı bir motor yattır.

-Yakıt tankı 10000 LT’dir.

-Uzunluğu 24 metredir.

-Yapım yılı 2009’dur. Oldukça yeni bir teknedir.

-Motor yat seyir halinde 16 knots, hız yaptığında ise 21 knots a kadar çıkabilmektedir.

-Her kabinde tuvalet, televizyon ve duşa kabin bulunmaktadır.

-Teknenin kendinde su oyuncakları, servis botu da mevcuttur.

-Balık tutmak istiyorsanız da misina, olta taşımak zorunda değilsiniz. Teknenin hepsinde mevcuttur bu ekipmanlar.

Özellikler

 • Yat Tipi : Motoryacht
 • Toplam Kabin : 5
 • Master Kabin : 3
 • Yolcu : 10
 • Uzunluk : 34 m
 • Mürettebat : 6
 • Bayrak : Türk
 • Motor Gücü : 2 x 1800 Hp MTU
 • Jenerator : 2 x 26 kW
 • Yapım Yılı : 2009
 • Klima : no

Marmaris

Akdeniz’in kıyı bölgesinde yer alan Marmaris, Mavi Tur çıkış limalarından biri olup, hem doğal güzellikleri ile hem de sunmuş olduğu tarihi güzellikleri sayesinde çoğu insanın ilgisini çekmektedir. Şehirde bir insanın tatil amaçlı yapacağı ziyarette istediği her türlü zevke ulaşabilmesi muhtemeldir. Bölge her açıdan çok güzeldir. Bitki örtüsü, denizi, havası ve antik dönemlerden kalma tarihi eserleri ile dünyada birçok turistin ilgisini çekmektedir. Böylesine güzel bir tatil cenneti özellikle yaz aylarında Mavi Tur yolcuları tarafından ziyaret edilmektedir. Çünkü yazın ayrı bir güzelliği vardır. Sıcak ve cana yakın insanları sayesinde de tatilcilerin daha çok ziyaret ettiği ve kendilerini rahat hissedip huzur buldukları önemli beldelerden bir tanesidir.

Marmaris, Muğla’ya bağlı olan ilçelerden birisidir. Muğla’nın kendi güzelliği bir yana dursun bu ilçe doğal güzellikleri sayesinde rakiplerinin bir adım önündedir. Konum olarak da çok güzel bir yerde bulunmaktadır. Reşadiye Yarımadası ve Kerma Körfezinin batısında yer alırken, doğunsunda da Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri bulunmaktadır. Güney kısmında ise dünyanın en güzel denizlerinden Akdeniz bulunmaktadır. Ayrıca Akdeniz ile bütünleşen harika koylar bulunmaktadır. Beldenin dört bir yanı Milli Park ile çevrelenmiştir. Mavi bayraklı sahilleri ve deniziyle Mavi tura çıkan insanın içini bir hoş etmektedir. Ayrıca başka tatil yörelerini de gezme açısından ulaşım yönünden de rahat bir yerdedir. Dalaman Havaalanına sadece 45 dakika mesafedeyken, Rodos’a bir saat uzaklıktadır. Bu şekilde tatil yöreleri arasında geçiş kolaylığı sağlanmaktadır.

İklim olarak Akdeniz iklimi hâkimdir. Yazları sıcakken, kışları çok fazla yağış alır. Dağların konumları itibariyle Türkiye’de en fazla yağışı alan 2. bölgedir. Hatta yağışların çok fazla olması sebebiyle kış aylarında sel ve su baskınları görülebilmektedir. Yaz aylarında ise yağış görülmez ve oldukça sıcak geçer.

Marmaris’te Mavi Tur çok büyük bir öneme sahip olup yakınında bulunan eşsiz koylarda her hafta sayısız gulet tura çıkmaktadır.


My Tutku Motoryat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir