Oceanis 43.4

 • Yat Tipi : Sailboat
 • Yolcu : 9
 • Kabin : 4
 • Uzunluk : 13.13 m

 

Fiyat

Nisan€ 2200
Mayıs€ 2750
Haziran€ 3250
Temmuz€ 3500
Ağustos€ 3500
Eylül€ 3250
Ekim€ 3000

Oceanis 43.4

Dünya denizlerinde hızla yayılan bir virüs gibidir yelkenli tekneler.hafif olmaları ve kolay kullanımlaları ve batma risklerinin azlığı onları diğer teknelere göre avantajlı kılar.

Oceanis 43.4 ile ister ailenizle ister arkadaşlarınızla tüm dünyaya kolaylıkla yelken açabilir, ve yelkenli teknenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ocenis 43.4 skipperın kullanımına göre yeniden tasarlandı ve artık hazır!!

4 kabinde 9 kişiye kadar konaklama imkanı sunan yelkenli her türlü konforu düşünülerek size uygun hale getirildi ve denizlere hazır sizleri bekliyor…

 

Oceanis 43.4 Yekenli tekne Genel Özelllikleri:

Oceanis43.4, yelkenli tipi bir teknedir. Toplam kabin sayısı 4 tür. Toplam yatak kapasitesi ise, 9 dur.  350 LT su tankı kapasitesi bulunmaktadır. 200 LT yakıt tankı kapasitesi bulunmaktadır. Yat kendi içinde çok geniş özelliklere sahiptir. Dıştan takma motora sahip olan yatın, pervaneleri ön tarafında bulunmaktadır.

Oceanis43.4’ün yüzme halatı mevcuttur. Kreatif tasarımı ile yatağa dönüşebilen, salon masası yatın yaratıcılığını gözler önüne sermiş bulunmaktadır. Elektrikli rüzgarlığa da sahip olan yatın, liman elektrik kablosu da mevcuttur. Dümeni, bir adettir. 200V akü şarj makinesi de yatın içinde yer alan bir diğer özelliktir. Cd çalar ve radyo, teknede mevcuttur. Yatın diğer elektronik özellikleri ise şöyle; haberleşme cihazı, derinlik ölçer, radar, GPS, pusula, uydu haberleşme cihazı, oto pilot, elektronik harita, tüm seyir cihazları. Yatın motoru, Yanmar 54 Hp dir. 

Elektrikli ırgat ve duş merdiveni de yatta bulunmaktadır. 12 V luk bir buzdolabı ile 220 V sigorta da yatın içerisinde mevcuttur.

 

 

Üretici ve modelBeneteau Oceanis 43.4
Üretim yılı2008
Tam boy13,1 m
En4,12 m
Su çekimi2,10 m
MakineYanmar 54 HP
Kabin4
Dümen2
Yatak9 Yolcu
Su tankı350 L
Yakıt tankı 200 L
Salon yükseklik2,00 m
BayrakTürkiye

    Yelkenli Tekne Oceanis 43.4 kiralama Şartları:

 

Tek

·Tüm fiyatlar haftalık olarak Euro bazındadır.

·Tekneler için depozito uygulaması vardır.

·Fiyatlara KDV dahil değildir.

Ödemeler

·Kira bedelinin % 50’u rezervasyon esnasında ödenir.

·Kira bedelinin kalan % 50’i kira başlangıcında ödenir.

Ekstralar(Kiralama ücretine dahil olmayan,kiralama esnasında ödenmesi gereken ekstralar)

 

Depozito 2.000 €
Servis paketi (Transitlog Türk suları için, Son temizlik, çarşaf ve yastık kılıfı takımları) 250 € (+100 € yurt dışı çıkış)
 
Kaptan veya Gemici / Gün 150,00 €
Hostess / Gün 130,00 €
Aşçı / Gün 130,00 €
WiFi/Haftalık (16 GB) 50 €
 

 

Tüm ekstralar tekne teslim alınmadan önce ödenmelidir.


Tekne Kiralama Süresi

·Kiralamalar Cumartesi günü saat 16:00’da başlar ve diğer hafta Cuma günü saat 18:00’da biter.
·Müşterilerimiz Cumartesi günü en geç saat 09:00’da tekneleri boşaltmak şartı ile gece teknelerde konaklayabilirler.

Özellikler

 • Yat Tipi : Sailboat
 • Toplam Kabin : 4
 • Double Kabin : 3
 • Twin Kabin : 1
 • Yolcu : 9
 • Uzunluk : 13.13 m
 • Genişlik : 4.12 M
 • Bayrak : TÜRK
 • Motor Gücü : Yanmar 54Hp
 • Yapım Yılı : 2008
 • Klima : yes

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Oceanis 43.4

1 Comment

 • Hüseyin Aydın

  Bir haftalık yelkenli turumuz oldukça keyifliydi. Tatilimizin sonunda seneye tekrar gelmeliyiz dedik ve yeniden rezervasyonumuzu yaptık. Albatros Yatçılık ekibinin yönlendirmeleriyle harika bir hafta geçirdik. Herkese çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir