Halikarnas (Bodrum-Gökova-Bodrum)

8 Gün

Halikarnas (Bodrum-Gökova-Bodrum) Kabin Kiralama Mavi Tur.

8 Gün – 7 Gece
Kalkış: Her Cumartesi

Tur Bilgisi

8 Gün – 7 Gece süren Halikarnas adlı kabin kiralama programımız her Cumartesi günü  başlamaktadır,

Bu mavi tur programımız Bodrum limanından başlayarak güzergah bölümünde belirtilen rota doğrultusunda Gökova koyuna gidiyor ardından yine Bodrum limanına dönerek tur programı sonlanmaktadır…

Öne Çıkanlar

 • Günlük çay pasta servisi
 • Hoş geldin kokteyli
 • Alkolsüz içecekler, bira ve sınırsız şarap
 • Türkiye'nin en popüler mavi tur rotası olan Bodrum-Gökova-Bodrum hattı üzerinde unutulmaz bir mavi yolculuk keyfi alacaksınız.
 • Tam pansiyon mavi tur
 • 8gün 7gece deniz üzerinde uzun bir yat tatili yaşayacaksınız.

Itinerary

1. Gün :

Saat 15:00'de tekne Bodrum'a yanaşır. Erken gelen misafirler eşyalarını yata ya da ilgili acentaya bırakabilirler. Hoşgeldiniz kokteyli ve tur programı hakkında bilgilendirme. Akşam yemeği ve Bodrum Limanı'nda geceleme.

2. Gün :

Siz kahvaltınızı ederken kaptanınız liman ücretini ödemiş olacaktır, öğlen yemeği ve yüzme molası için durulacak olan Orak adasına doğru yat açılır. Küçük bir balıkçı köyü olan Çökertme'ye doğru yola çıkma, akşam yemeği ve geceleme.

3. Gün :

Sabah erkenden Yedi Adalar'a hareket. Yolculuk esnasında kahvaltı. Adalar arasında geçen bir gün ve Küfre Koyu'nda geceleme ve akşam yemeği.

4. Gün :

Kahvaltıdan sonra 1,5 saatlik kısa bir yolculukla Löngöz Koyu'na ulaşılır. Öğle yemeğinden sonra İngiliz Limanı denen Çay'ı ziyaret. Buranın adı 2nci Dünya Savaşı'nda İngiliz torpido gemilerinin buraya gizlenişinden gelmektedir. Akşam yemeği ve geceleme.

5. Gün :

Kahvaltıdan sonra kısa bir yolculukla Kleopatra Adası'na ulaşılır. Adanın batısında küçük, harika bir plaj vardır. Söylentiye göre buradaki kumlar Kleopatra için Kuzey Afrika'dan getirtilmiştir. Akşamüzeri Karacasöğüt'e varılır. Erzak tazelenir. Bu küçük köy Marmaris'e 25 km mesafede olup Marmaris'te biraz vakit geçirilebilir.

6. Gün :

Sabah erkenden Sargılı Koyu'na hareket. Yolculuk esnasında kahvaltı. Öğle yemeğinden sonra Alakışlabükü'ne hareket, sahildeki Bizans kalıntıları gezilebilir. Akşam yemeği ve geceleme.

7. Gün :

Kahvaltıdan sonra Pabuç Burnu'na varış. Akşamüzeri kaplıca ve mağaraları ziyaret için Kara Ada’ya hareket. Bodrum Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.

8. Gün :

Kahvaltıdan sonra saat 10:00'da unutulmaz anılarla Bodrum'dan ayrılış.

Dahil Olanlar

Nisan

 • 750 Euro

Mayıs

 • 800 Euro

Haziran

 • 850 Euro

Temmuz

 • 1000 Euro

Ağustos

 • 1000 Euro

Eylül

 • 850 Euro

Ekim

 • 800 Euro

Not:

Fiyatlar 2 kişilik kabinde 1 kişi, 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve EURO cinsindendir.
* Tek kişi farkı %70.
* Çocuk indirimi ( sadece ebeveynleri ile aynı kamarada kalmaları durumunda ) :
* 0-3 yaş ücretsiz, 4-10 yaş %50, 10 yaş üzeri tam fiyat. Çocuk için extra yatak konulmaz.
* Fiyatlamada TCMB döviz alış kuru kıllanılmaktadır...

 

Fiyata Dahil Olanlar

 • Yatta 1 hafta tam pansiyon kalma (hoş geldiniz kokteyli, kahvaltı-öğlen yemeği-akşam yemeği ve günlük akşamüstü çay-pasta servisi). Alkolsüz içecekler, Bira ve Şarap sınırsız, Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot. Su kullanma. Mürettebatın hizmetleri. Yat sigortası. Yat çamaşırhanesi. Liman vergileri. Demir atma giderleri.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Bira,şarap ve alkolsüz içecekler dışında kalanTüm içecekler (alkollü,alkolsüz),bunları teknemizde bulunan barımızdan uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.Havaalanı transferi,kara gezintileri.

Sık Sorulan Sorular

Yanımda Ne Getirmeliyim?

Genel olarak sert valizler yerleştirme aşamasında daha fazla sorun çıkartmaktadır. Bu nedenle yumuşak valizler daha fazla tercih sebebi olmaktadır. Turlar daha çok kara üzerinden geçecekse kendinize küçük bir çanta yapmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda mayo ile zaman geçireceğinizi de düşünürsek en az 2 adet mayo getirmenizde fayda vardır. Aynı zamanda çok kalın olmayacak fakat hafif kalınlıkta kıyafet, yedek tshirt ve şort getirilmelidir. Muhteşem havanın tadını çıkartırken rahatsız olabileceğiniz sinekler için sinek ilacı getirebilirsiniz. Aynı zamanda güneşten korunmak adına güneş gözlüğü, şapka, güneş kremi getirmeniz sizi büyük bir dertten kurtaracaktır. Bazı gezginlerimiz yat üzerinde serin serin uyumak isteyebiliyor. Sizin de böyle bir düşünceniz varsa uyku tulumu getirebilirsiniz. Şnorkel dalış gibi hobileriniz varsa özel gözlüklerinizi getirerek zaman kazanabilirsiniz. Güverte de dolaşmak adına yumuşak tabanlı ayakkabı ve terlikte getirebilirsiniz. Sağlık yönünden kullandığınız özel ilaçlar bulunuyorsa mutlaka yanınızda getirin. Artı olarak grip ilacı ve vitaminler getirebilirsiniz.

Banyo ve Tuvalet Malzemeleri

Kalıp sabun, şampuan ve duş jeli, diş macunu, yedek gözlük ve yedek lens, tırnak makası, sakal kesmek için makine, diş fırçası gibi genel olarak kullanılan ürünleri yanınızda getirebilirsiniz.

Yat Turu için Hangi Zaman Tercih Edilmelidir?

Yaz ayları tercih edilse de sıcak havalar bazen bunaltıcı olabilir. Bu yüzden genellikle sıcaktan çok etkilenmeyeceğiniz Haziran ve Eylül aylarını tercih edebilirsiniz. Önerilen en ideal tur zamanlarıdır. Eğer yüzmeyi çok seviyorsanız ve sizin için yüzmenin herhangi bir zamanı yoksa Temmuz ve Ağustos aylarını tercih edebilirsiniz. Eğer sakinliği seviyorsanız biraz daha tatil bölgelerinin boş olduğu vakitler olan Mayıs ve Ekim aylarını tercih edebilirsiniz. Bu zamanlarda doğanın eşsiz güzelliğinin tadını çıkartabilirsiniz.

Çocuklar Yat Turuna Katılabilir mi?

Çocuklu ailelerin genellikle aklına takılan sorular arasındadır. Başların da yetişkin birey olduğu sürece çocuklarında yat turundan faydalanmasında bir engel yoktur. Çocuğunuz varsa sizde yanında olacaksanız tabi ki de yat turuna katılabilirler.

Yat Turunda Klima İhtiyacım Olacak mı?

Genellikle müşterilerimiz yıldızların altında serin serin yatmayı tercih etmektedir. Bunun yanı sıra Temmuz ve Ağustos ayları aşırı sıcak olabileceğinden klima tercih etmeniz gerekebilir.

Kabin Ekibi Bahşiş Vermeli miyim?

Kabin ekibine bahşiş vermek gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Eğer bahşiş vermek istiyorsanız yat kaptanına verebilirsiniz. Yat kaptanı bahşişi çalışanlar eşit olarak verecektir. Genel olarak Türkiye’de hizmete katılanların %3 ve %5’i kabin ekibine bahşiş vermektedir.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Halikarnas (Bodrum-Gökova-Bodrum)

Compare listings

Karşılaştırmak