YAT ve TEKNE KİRALAMA SÜRECİ

  • 0

Tüm dünyada olduğu gibi artık ülkemizde de yat ve tekne kiralamak isteyen misafirler hızla artmaktadır. Ülkemizin sahip olduğu mükemmel kıyıları onları içinde denizden yaşamak insanlara hem huzur hem de rahatlık vermektedir. İnsanlar sürekli bulundukları kalabalık ve stresten uzaklaşarak mavi koylara kaçmak istemekte ve çağımızın hastalığı stersten bir nebze olsun uzaklaşmak istemektedirler. Yat ve tekne kiralamaya olan talep arttıkça yeni misafirlerimiz için kiralama yöntemlerini de açıklamak ve onların istedikleri tekne veya yatlara ulaşmalarını kolaylaştırmak biz acentaların görevleri arasındadır.

Albatros Yatçılık olarak amacımız misafirlerin en iyi tekneyi veya yatı en iyi fiyat aralığında kiralamalarını sağlamak ve mavi yolculuklarını rahat geçirip evlerine yeniden doğmuş gibi dönmelerini sağlamaktır.

Nasıl Tekne Kiralanır ?

Tekne kiralamak istediğiniz anda sizde tarih aralığınızı, kişi sayınızı ve bütçe aralığınızı istiyoruz. Web sitemizde bulunan özellik ve fiyat aralığı olarak birbirinden farklı teknelerden beğendiklerinizi veya size yakın gelen tekneleri bize iletiyorsunuz, biz de hem rota konumu hem de sizin isteklerinize en uygun tekneleri alternatifli olarak sizin mailinize gönderiyoruz.Arkadaşlarınız ve aileniz ile kendi aranızda ki görüşmelerden çıkan ortak teknede buluştuğunuz anda kiralama süreci başlamış oluyor…

En iyi tekne ve rota konusunda ofiste bulunan arkadaşlarımız sizi doğru bir şekilde yönlendirecek veya fikirler sunacaktır.

Tekne kiralaması yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

-Mutlaka ve mutlaka acenta aracılığı ile tekne kiralayın.Acenta ile aranızda yapacağınız sözleşme size birçok hak kazandırcaktır.Ayrıca acenta doğru tekne konusunda sizi yönlendirecek ve bilgilendirecektir.

-Teknelerin sigortalarının ve bakımlarının tam yapıldığının acentadan teyidini alın.

-Tekneleri isimleriyle sözleşmede yer almalarını sağlayın.

-Acentanın acenta belgesi olduğundan emin olun.(TURSAB belgeli acentalar aracılığı ile kiralama yapın.)

-Aklınıza gelen her konuyu sormaktan çekinmeyin..

Tekne ve Yat kiralama Sözleşmesi;

Tekne,Rota ve diğer ayrıntılar beli olduktan sonra size uluslararası ayarda bulunan tekne,Yat kiralama sözleşmemizi hazırlayıp,gönderiyoruz. Bu sözleşmede turunuz ile ilgili tüm ayrıntılar ( rota,giriş çıkış tarihleri,dahil olan ve olmayan hizmetler ) bulunacaktır. Diğer ayrıntıları da (özel günler,yiyecek ve içecek tercihleri) belirledikten sonra sözleşmeyi karşılıklı imzalayıp, sizden ön ödeme talep ediyoruz.Böylelikle rezervasyonunuz gerçekleşmiş oluyor.

Tur Günü:

Tur gününüzden birkaç gün önce sizinle son ayrıntılar üzerinde teyitleşdikten sonra tur günü sizi tekneye alıyoruz. Tüm hazırlıklar sonrası teknemiz limandan ayrılıp o günlerdir görmeyi beklediğiniz doğa harikası koylara doğru yola çıkıyor.Tabii ki Albatros Yatçılık oarak burada sorumluluğumuz sona ermiyor.Tur esnasında doğabilecek aksaklıklar veya özel isteklerinizde de her zaman irtibat halinde oluyoruz.

Tur sonunda o yüzünüzdeki mutlu ifade bizim  gururumuz oluyor…

Tüm Teknelerimize ulaşmak için lütfen tıklayınız …

Compare listings

Karşılaştırmak