Gulet Kiralama Fiyatları

  • 0

Gulet Tekne Kiralama Fiyatları

Gulet kiralama yaparken dikkat edilmesi gerekenler, tekne tatili yapmak isteyen kişilerin üzerinde durması gereken bir konudur. Rezervasyon ve kiralama safhasında gerçekleştireceğiniz işlem adımlarının yasal ve prosedürlere uygun çerçevede ilerlediğinden emin olmanız, hangi haklara sahip olduğunuzu bilmenizi ve bu anlamda bir mağduriyet yaşamamanızı sağlayacaktır. Bunun için dikkat etmeniz gerekenler şunlardır:

  • Yasal ruhsat ve belgelere sahip yat kiralama firmaları çalışmaya özen gösterin. Şahıs ya da alelade bir firma ile işlem gerçekleştirmeniz olumsuz bir durumla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu yüzden paranızı ve tatilinizi güvence altına alın.
  • Kiralama işlemini gerçekleştireceğiniz firmanın yat kiralama sözleşmesi yaptığından emin olun.
  • Yat kiralama sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri dikkatli bir şekilde okumaya ve anlamaya çalışın. Bilmediğiniz konularla ilgili firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Gulet kiralama işlemini mürettebatsız olarak gerçekleştirmek istiyorsanız; ilgili kaptanlık belgelerini firmaya iletmeniz gerekmektedir. (Amatör Denizci Belgesi ya da yabancı ülkelerden alınmış yeterlilik belgeleri geçerlidir.)
  • Belli bir guleti kiralama niyetindeyseniz, rezervasyon işlemini bir sezon öncesinden yapmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır.
  • Kiralama işlemini gerçekleştireceğiniz guletin içinde yer alan ekipman ve donanımların yeterli olduğundan emin olun.
  • Guletin bakım ve tamir işlemlerinin rutin olarak gerçekleştirildiğinin teyidini güvenliğiniz adına almalısınız.

 Gulet Kiralama Fiyatları

Gulet kiralama fiyatları, guletlerin yaşına,sahip oldukları ekipmana,boyuna ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bazen 5 kabinli gulet haftalık ortalama 5000 euro ya kiralanabilirken bir başka 5 kabinli gulet 15.000 euro ya kiralanabilmektedir. guletlerin fiyatlarını özcelikle sahip oldukları standartlar belirlemektedir.Misafirlerin guletlerde hem güverte hem de kabinlerde sahip oldukları konfor ,mürettebatın kalitesi, guletlerin sahip olduğu oyuncaklar fiyatı etkilemektedir.. Her teknenin kendine özel bir mürettebat ekibi bulunmaktadır. Bu nedenle ekibin içerisinde yer alan personeller teknenin cinsine göre değişmektedir. Standart bir gulette bulunan mürettebat ekibi ortalama 3-4-6 kişiden oluşmaktadır. Kaptan, aşçı ve temizlik, servis konularında çalışan diğer personeller bu ekibin tümünü meydana getirmektedir. Mürettebat, ziyaretçilerin memnuniyeti ve konforu odaklı bir çalışma prensibi edinmektedir. Albatros Yachting’in internet sitesi üzerinden  tüm gulet fiyatlarımıza ve fiyatların hangi hizmetleri kapsayıp kapsamadığını görebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için ise 444 7 405  telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tüm guletlerimize https://www.albatrosyachting.com/gulet-kiralama/  web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bodrum Gulet Kiralama

Bodrum Gulet Özel Yat KiralamaBodrum, mavi yolculuk organizasyonları için çoğunlukla tercih edilen bir tatil beldesidir. Doğa harikası ve köklü bir kültürel yapıya sahip olan ilçe, popülerliğini hiçbir zaman yitirmemiştir. Tekne tatili yaparak keşfedilmemiş koyları ve vadileri keşfederek hayatınızın seyahatini gerçekleştirmiş olacaksınız. Firmamız üzerinden Bodrum gulet kiralama işlemini gerçekleştirerek istediğiniz standartlara sahip guletlerle tatil yapabilirsiniz  Bodrum Tekneleri linkine tıklayarak Bodrum gulet kiralama işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiler elde edebilirsiniz.

Marmaris Gulet Kiralama

Marmaris Gulet Özel Yat KiralamaMarmaris, Muğla’nın incisi konumunda köklü bir geçmişe dayanan herkes tarafından sevilen bir tatil bölgesidir. Bünyesinde birçok antik kenti, eşsiz coğrafi yapıları bulundurmaktadır. Bunun haricinde yatçılık konusunda Türkiye’de önemli bir yere sahiptir. Yatçılık ve yelken turizmi adına gelişimleri global ölçekte ilerletilmeye devam edilmektedir. Bu anlamda geniş imkanlara sahip olduğundan bahsedebilir. Doğal bir limana olarak sınıflandırılan Marmaris Körfezi, 1100 kapasiteli üç marina ve 1200 kapasitelik 9 yat çekcek yerine sahiptir. Albatros Yachting yat kiralama firması ile dilediğiniz guleti kiralayarak Marmariş çıkışlı mavi yolculuklara açılabilirsiniz. Marmaris Tekneleri  linki üzerinden Marmaris yat kiralama aşamaları hakkında detaylı bilgiler alabilrisiniz.

Göcek Gulet Kiralama

Göcek Gulet Özel Yat KiralamaGöcek,  Fethiye  bir mahallesi olup son yılların en popüler gulet kiralama çıkış noktalarından biridir. Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği beldede, siz de mavi yolculuğa katılarak unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabileceksiniz. Alışılagelmiş tatil fırsatlarına nazaran Gulet kiralama unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Siz de unutulmaz bir tatil için gereken fırsatları sitemiz üzerinden yakalayabileceksiniz. Sizde gulet kiralayarak Göcek koyları’nın farklı büyüsüne kendinizi kaptırabilirsiniz.
Göcek Tekneleri

Fethiye Gulet Kiralama

Fethiye Gulet Özel Yat KiralamaKonum olarak da doğal koylara sahip olan Fethiye,  gulet kiralama bölgelerinin en bakir duraklarından biridir.Gulet teknelerinin yoğun olduğu Akdeniz Bölgesi’nin batısında yer almaktadır. Etrafı aynı şekilde burası kadar güzel şehirlerle çevrilidir. Kalkan,Kaş,Göcek,Dalaman, ile çevrelenmiştir. Eşsiz Koyları arasında Akvaryum koyu,Tuurnç Koyu,Gemiler Koyu,Ölüdeniz,Kelebekler Vadisi,Kızılada v.b. birçok koya sahiptir.

Fethiye Tekneleri

Ayrıca Özel ve Lüks Gulet Tekneler sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Albatros Yachting Özel Yat Kiralama

Compare listings

Karşılaştırmak