Fountaine Pajot Lucia 40 SK Q

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Yolcu : 10
 • Kabin : 4
 • Uzunluk : 11.73 m

 

Fiyat

Nisan€ 4500
Mayıs€ 4500
Haziran€ 5500
Temmuz€ 6200
Ağustos€ 6200
Eylül€ 5500
Ekim€ 5000

Fountaine Pajot Lucia 40 SK Q

 Lucia 40 Katamaranı ; lüks, konforlu ve rahatlığı ile mavide sizleri muhteşem yolculuklara davet ediyor. Teknemizin bilhassa salon bölümü şık ve modern figürlerle tasarlanmış olup, tecrübeli, kaliteli ve güleryüzlü mürettebat ekibiyle memnuniyet odaklı servis hizmeti sunmaktadır.

Fountaine Pajot Lucia 40 Genel Özellikleri:

Fountaine Pajot Lucia 40 adlı yelkenli 10 kişi kapasiteli olması ile bilinerek; en uygun konaklama imkanlarını ortaya koymaktadır. Fountaine Pajot Lucia 40 içerisinde yer alan 4 double kabin ile bu konaklama hizmetleri muazzam bir biçimde sağlanmakta ve Fountaine Pajot Lucia 40 mürettebatı tarafından da desteklenmektedir. Fountaine Pajot Lucia 40 içerisindeki kabinlerin son derecede konforlu ve lüks olması ile de beraber en ideal sonuçları sağlayabilmesi sonucu da an be an ortaya çıkmaktadır.  11.73 metre uzunluğunda, 6.63 metre eninde ve 1.20 derinliğinde olan Fountaine Pajot Lucia 40; geniş güvertesi ile de son derecede kullanışlı bir yelkenli olarak bilinmektedir. Tüm Ege kıyılarını dolaşabilmek adına yeterli olan Fountaine Pajot Lucia 40; güneşlenmek için en uygun şartları da içerisinde barındırmaktadır. Olta takımı ve şnorkelle de denizin tadının muazzam bir biçimde çıkarılmasını sağlayacaktır. Fountaine Pajot Lucia 40 kiralamak isteyecek olan kişilerin bu tip bir tatille karşı karşıya kalması sonucu da kendini gösterebilecektir.

          Lucia 40 katamaran ; 4 adet double kabin bulunmaktadır. Kabinlerimizde banyo mevcut olup, sizlerin rahatlığı düşünülerek ferah şekilde tasarlanmıştır. Hijyenik ve lüks oluşunun yanı sıra kabinlerimizde dilediğiniz gibi vakit geçirebilir, vücudunuzu dinlendirebilirsiniz.Geriye dönüp baktığınız tebessümle anımsayacağınız anlar için Lucia 40 hizmetinize hazırdır. 

  Kiralık Katamaran lucia 40 Teknik Özellikleri:

Özellikler

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Toplam Kabin : 4
 • Double Kabin : 4
 • Yolcu : 10
 • Uzunluk : 11.73 m
 • Genişlik : 6,63
 • Bayrak : TÜRK
 • Motor Gücü : 2X30 HP
 • Yapım Yılı : 2016
 • Seyir Hızı : 11
 • Klima : no

Marmaris

Akdeniz’in kıyı bölgesinde yer alan Marmaris, Mavi Tur çıkış limalarından biri olup, hem doğal güzellikleri ile hem de sunmuş olduğu tarihi güzellikleri sayesinde çoğu insanın ilgisini çekmektedir. Şehirde bir insanın tatil amaçlı yapacağı ziyarette istediği her türlü zevke ulaşabilmesi muhtemeldir. Bölge her açıdan çok güzeldir. Bitki örtüsü, denizi, havası ve antik dönemlerden kalma tarihi eserleri ile dünyada birçok turistin ilgisini çekmektedir. Böylesine güzel bir tatil cenneti özellikle yaz aylarında Mavi Tur yolcuları tarafından ziyaret edilmektedir. Çünkü yazın ayrı bir güzelliği vardır. Sıcak ve cana yakın insanları sayesinde de tatilcilerin daha çok ziyaret ettiği ve kendilerini rahat hissedip huzur buldukları önemli beldelerden bir tanesidir.

Marmaris, Muğla’ya bağlı olan ilçelerden birisidir. Muğla’nın kendi güzelliği bir yana dursun bu ilçe doğal güzellikleri sayesinde rakiplerinin bir adım önündedir. Konum olarak da çok güzel bir yerde bulunmaktadır. Reşadiye Yarımadası ve Kerma Körfezinin batısında yer alırken, doğunsunda da Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri bulunmaktadır. Güney kısmında ise dünyanın en güzel denizlerinden Akdeniz bulunmaktadır. Ayrıca Akdeniz ile bütünleşen harika koylar bulunmaktadır. Beldenin dört bir yanı Milli Park ile çevrelenmiştir. Mavi bayraklı sahilleri ve deniziyle Mavi tura çıkan insanın içini bir hoş etmektedir. Ayrıca başka tatil yörelerini de gezme açısından ulaşım yönünden de rahat bir yerdedir. Dalaman Havaalanına sadece 45 dakika mesafedeyken, Rodos’a bir saat uzaklıktadır. Bu şekilde tatil yöreleri arasında geçiş kolaylığı sağlanmaktadır.

İklim olarak Akdeniz iklimi hâkimdir. Yazları sıcakken, kışları çok fazla yağış alır. Dağların konumları itibariyle Türkiye’de en fazla yağışı alan 2. bölgedir. Hatta yağışların çok fazla olması sebebiyle kış aylarında sel ve su baskınları görülebilmektedir. Yaz aylarında ise yağış görülmez ve oldukça sıcak geçer.

Marmaris’te Mavi Tur çok büyük bir öneme sahip olup yakınında bulunan eşsiz koylarda her hafta sayısız gulet tura çıkmaktadır.


Fountaine Pajot Lucia 40 SK Q

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir