Lagoon-520

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Yolcu : 8+2
 • Kabin : 4
 • Mürettebat : 3
 • Uzunluk : 15,84 m

 

Fiyat

Nisan€ 15000
Mayıs€ 15000
Haziran€ 18000
Temmuz€ 18000
Ağustos€ 18000
Eylül€ 18000
Ekim€ 15000

Lagoon-520

Kiralık Katamaran Lagoon 520: 2017 model lükslüğünzarafeti,rahat alamlar,360 derece görüş alanına sahip salon ve flybridge.4 master ayarında kabininde sizleri rahat ettirebilecek konforu sunmaktadır. Katamaran Lagoon 52 seyir katamaranlarının tasarımında yepyeni bir döneme damgasını vuruyor, eğimli gövdeleri, sanki havalandırılmış gibi duran güverte ve yüksek tertibatlı olan 52, olağan üstü bir katamaran hissi uyandırır.

Bu katamaran Lagoon 520, Van Peteghem-Lauriot Prévost (VPLP) mimarları, İtalyan Nauta Tasarım ajansı ve Lagoon tasarım departmanı arasındaki uzun tartışmaların sonucudur. Bu tartışmalar, zerafet, rahatlık, güvenlik, kullanım kolaylığı ve yelken performansı gibi konulara değinerek inandığımız şeylere sadık kalırken bazı önemli ve bazen radikal tercihler yapmamıza neden oldu.

 

 

Lagoon 52 Katamaran Genel Özellikleri:

Lagoon 52: lüks ve çağdaş tasarım:
Uyumlu iç mekanlar için yumuşak renklerle soylu ve lüks malzemeler
Sürekli yatay ve akıcı çizgiler iç mekana açık ve cömert alanlar verir
Dış ve iç yaşam arasındaki süreklilik
Güçlü bir karaktere sahip bir tekne için ince bir dış tasarım

Dış: zarafet, konfor ve güvenlik
Tekneye açık kıç transomları ile ulaşılmakta, biniş ve iniş kolaylığı sağlanmaktadır
Gömme güverte kapakları olan geniş yan dayamalar
Kokpit, salon ile aynı seviyededir ve sancak tarafında açık hava salonu ve güneşlenme alanı vardır.
Sinek köprüsüne, kokpitten çıkan bir merdivenle veya sancak tarafındaki güverteden başka biri tarafından ulaşılır
Direksiyon istasyonu üç farklı pozisyona (sancak, merkez veya liman) ayarlanabilir, böylece kaptan yelken altında veya manevra yaparken mükemmel görüş sağlar

Lagoon 52; Yelken seyri
Arma: performans ve kullanıcı dostu,Direği kıçtan daha ileri götürme kararı doğrudan tasarımcıların yarış deneyiminden kaynaklanıyor ve seyir katamaranında pek çok avantajı var:
Geniş bir ön üçgen daha geniş bir yelken seçimi yapma olanağı sunar: mükemmel performans,
Kısa patlama ana gemiyi manevra yapmayı çok daha kolay hale getirir
Nispeten daha dar ve daha yüksek olan ana karo üstteki daha iyi rüzgarlardan faydalanarak performansı arttırır.
Ağırlığı bu şekilde tekrar ortalayarak zift atışları önemli ölçüde azaltılır

İç mekan: konfor, mekan, ışık …
Salonda salon ve yemek masası sancak tarafı, liman tarafında U şeklinde geniş bir mutfak, ortadaki harita masası da denize bakmaktadır.
“U” mutfakta büyük sıcak plakalar, geniş çalışma alanı ve bol miktarda depo bulunuyor
Salondaki dolaşım, salon ile kadırga arasında optimize edilmiştir.
Tüm kamaralarda büyük çift kişilik yataklar, teknenin deniz yelkenciliği programına uygun olarak depolama alanı ve elbette ayrı duşlu en-suite bir banyo bulunmaktadır.
Gövde tarafına veya kokpite kadar açılan güverte kapakları ve sundurmalardan dolayı mükemmel havalandırma ile birlikte, sabit gövde pencereleri sayesinde kabin eşsiz doğal aydınlatmaya sahiptir.

Özellikler

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Toplam Kabin : 4
 • Master Kabin : 4
 • Yolcu : 8+2
 • Uzunluk : 15,84 m
 • Mürettebat : 3
 • Bayrak : TÜRK
 • Yapım Yılı : 2017
 • Klima : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Lagoon-520

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir