Lavezzi 40

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Yolcu : 10
 • Kabin : 4
 • Uzunluk : 11,90 m

 

Fiyat

Nisan€ 4000
Mayıs€ 4500
Haziran€ 5000
Temmuz€ 5500
Ağustos€ 5500
Eylül€ 5000
Ekim€ 4500

Lavezzi 40

Lavezzi 40 Katamaran: Katamaran kiralama seçenekleri içerisinde yer alan Fontaine Pajot Lavezzi 40 hem denizciliği hem de rahat ve geniş kullanım alanlarıyla yelkencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.Fointaine Pajot diğer katamaranlara nispeten hızlı ve manevrası iyi katamaran dır. 4 kabinli ve 2 tuvaletli bu teknemizde 10 kişiye kadar konaklayabilir daha önce tecrübeniz yok ise kaptan kiralayabilirsiniz. kiralık katamaran Lavezzi 40…

Lavezzi 40 Kiralık Katamaran:

            11,90 metre uzunluğu, 6,5 metre genişliği ve 1,10 metre derinliği olan Fontaine Pajot Lavezzi 40 katamaran  sahip olduğu 4 double kamarasıyla maximum 8 kişiye kadar olan misafirlerimize hizmet vermektedir. Tekne içerisinde 2 tuvalet, salon ve mutfak da konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır. Salonda ses sistemi de mevcuttur. Salonda veya güvertede zaman geçirebilmeniz ve yemek yiyebilmeniz için gerekli konfor düşünülmüştür.

           Katamaran  Lavezzi 40 özellikle rahat ve geniş kullanımıyla yelken seyri isteyen yolcularımızın öncelikli tercihleri arasındadır. Ayrıca teknemiz 2×29 hp Yanmar motor gücüne de sahiptir. Seyir halindeyken motor sesinin diğerlerine göre çok daha hafif olması denizde olmanın verdiği huzuru sonuna kadar yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Kiralık Katamaran Lavezzi 40’ın klasmanındaki diğer katamaranlara göre nispeten daha iyi hız ve manevra tekniğine sahip olması da teknemizin tercih edilme sebeplerindedir.

            Mürettebatın bulunmadığı teknemizde, eğer tecrübeniz yoksa kaptan kiralayabilme seçeneğiniz bulunmaktadır. Teknemizin seyir rota çoğunlukla Fethiye, Göçek ve Marmaris şeklinde tercih edilmektedir. Lavezzi 40 Katamaran yelkenli içerisinde gerekli olacak tüm seyir ve güvenlik ekipmanları mevcuttur. 

Özellikler

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Toplam Kabin : 4
 • Double Kabin : 4
 • Yolcu : 10
 • Uzunluk : 11,90 m
 • Bayrak : Türk
 • Motor Gücü : 2x29 HP Yanmar
 • Yapım Yılı : 2005
 • Klima : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Lavezzi 40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir