Mavi Kaçış (Fethiye-Marmaris)

4 Gün

Tur Bilgisi

Mavi kaçış adlı mavi tur programımız her pazar günü başlamaktadır.

4 Gün 3 Gece süren tur programı Fethiye’de başlar Marmaris’de biter.

 

Öne Çıkanlar

 • Türkiye'nin en güzel rotalarından biri olan Fethiye-Marmaris rotasında unutulmaz bir mavi yolculuk deneyimi yaşayacaksınız.
 • 4gün 3gece deniz üzerinde olacaksınız.
 • Tam pansiyon mavi tur
 • Hoş geldin kokteyli
 • Günlük çay pasta servisi
 • Alkolsüz içecekler, bira ve sınırsız şarap
 • Bu Turda Marmaris, Cennet adası, Ekincik, Göcek Koyaları, ve Fethiye'yi göreceksiniz.

Itinerary

1. Gün :
Fethiye

15:00 Tekneye giriş,Tur hakkında kısa bir info.Akşam yemeği ve geceleme Fethiye limanında.

Sabah kahvaltısından sonra Tersane adasına hareket.Yüzme ve öğle yemeği molası.Öğleden sonra Ağ Limanına hareket Akşam yemeği ve geceleme Ağ Limanın’da.

3. Gün :
Ekincik

Sabah erken saatlerde tekrar hareket Ekincik Körfezinde kahvaltı.Burada isteyenler Dalyan Çayında balıkçı tekneleriyle keşif gezisi yapabilirler.Akşam yemeği ve geceleme burada.

Kahvaltıdan sonra hareket.Turunç bükü yada Cennet Adasında yemek ve yüzme molası.

5. Gün :
Marmaris

Kahvaltı sonrası Marmaris’e giriş Ve tekneden ayrılış

Nisan

 • 800 Euro

Mayıs

 • 800 Euro

Haziran

 • 900 Euro

Temmuz

 • 1000 Euro

Ağustos

 • 1000 Euro

Eylül

 • 900 Euro

Ekim

 • 800 Euro

Not:

Fiyatlar 2 kişilik kabinde 1 kişi, 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve EURO cinsindendir.
* Tek kişi farkı %70.
* Çocuk indirimi ( sadece ebeveynleri ile aynı kamarada kalmaları durumunda ) :
* 0-3 yaş ücretsiz, 4-10 yaş %50, 10 yaş üzeri tam fiyat. Çocuk için extra yatak konulmaz.
* Fiyatlamada TCMB döviz alış kuru kıllanılmaktadır...

 

Fiyata Dahil Olanlar

 • Yatta 4gün 3 gece tam pansiyon kalma (hoş geldiniz kokteyli, kahvaltı-öğlen yemeği-akşam yemeği ve günlük akşamüstü çay-pasta servisi). Alkolsüz içecekler, Bira ve Şarap sınırsız, Güvertedeki ekipmanların kullanımı. Mazot. Su kullanma. Mürettebatın hizmetleri. Yat sigortası. Yat çamaşırhanesi. Liman vergileri. Demir atma giderleri.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Bira,şarap ve alkolsüz içecekler dışında kalanTüm içecekler (alkollü,alkolsüz),bunları teknemizde bulunan barımızdan uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.Havaalanı transferi,kara gezintileri.
Yanımda Ne Getirmeliyim?

Genel olarak sert valizler yerleştirme aşamasında daha fazla sorun çıkartmaktadır. Bu nedenle yumuşak valizler daha fazla tercih sebebi olmaktadır. Turlar daha çok kara üzerinden geçecekse kendinize küçük bir çanta yapmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda mayo ile zaman geçireceğinizi de düşünürsek en az 2 adet mayo getirmenizde fayda vardır. Aynı zamanda çok kalın olmayacak fakat hafif kalınlıkta kıyafet, yedek tshirt ve şort getirilmelidir. Muhteşem havanın tadını çıkartırken rahatsız olabileceğiniz sinekler için sinek ilacı getirebilirsiniz. Aynı zamanda güneşten korunmak adına güneş gözlüğü, şapka, güneş kremi getirmeniz sizi büyük bir dertten kurtaracaktır. Bazı gezginlerimiz yat üzerinde serin serin uyumak isteyebiliyor. Sizin de böyle bir düşünceniz varsa uyku tulumu getirebilirsiniz. Şnorkel dalış gibi hobileriniz varsa özel gözlüklerinizi getirerek zaman kazanabilirsiniz. Güverte de dolaşmak adına yumuşak tabanlı ayakkabı ve terlikte getirebilirsiniz. Sağlık yönünden kullandığınız özel ilaçlar bulunuyorsa mutlaka yanınızda getirin. Artı olarak grip ilacı ve vitaminler getirebilirsiniz.

Banyo ve Tuvalet Malzemeleri

Kalıp sabun, şampuan ve duş jeli, diş macunu, yedek gözlük ve yedek lens, tırnak makası, sakal kesmek için makine, diş fırçası gibi genel olarak kullanılan ürünleri yanınızda getirebilirsiniz.

Yat Turu için Hangi Zaman Tercih Edilmelidir?

Yaz ayları tercih edilse de sıcak havalar bazen bunaltıcı olabilir. Bu yüzden genellikle sıcaktan çok etkilenmeyeceğiniz Haziran ve Eylül aylarını tercih edebilirsiniz. Önerilen en ideal tur zamanlarıdır. Eğer yüzmeyi çok seviyorsanız ve sizin için yüzmenin herhangi bir zamanı yoksa Temmuz ve Ağustos aylarını tercih edebilirsiniz. Eğer sakinliği seviyorsanız biraz daha tatil bölgelerinin boş olduğu vakitler olan Mayıs ve Ekim aylarını tercih edebilirsiniz. Bu zamanlarda doğanın eşsiz güzelliğinin tadını çıkartabilirsiniz.

Çocuklar Yat Turuna Katılabilir mi?

Çocuklu ailelerin genellikle aklına takılan sorular arasındadır. Başların da yetişkin birey olduğu sürece çocuklarında yat turundan faydalanmasında bir engel yoktur. Çocuğunuz varsa sizde yanında olacaksanız tabi ki de yat turuna katılabilirler.

Yat Turunda Klima İhtiyacım Olacak mı?

Genellikle müşterilerimiz yıldızların altında serin serin yatmayı tercih etmektedir. Bunun yanı sıra Temmuz ve Ağustos ayları aşırı sıcak olabileceğinden klima tercih etmeniz gerekebilir.

Kabin Ekibi Bahşiş Vermeli miyim?

Kabin ekibine bahşiş vermek gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Eğer bahşiş vermek istiyorsanız yat kaptanına verebilirsiniz. Yat kaptanı bahşişi çalışanlar eşit olarak verecektir. Genel olarak Türkiye’de hizmete katılanların %3 ve %5’i kabin ekibine bahşiş vermektedir.

Sorunuzu aşağıdaki form aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Mavi Kaçış (Fethiye-Marmaris)

Compare listings

Karşılaştırmak