Lagoon 440

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Yolcu : 6
 • Kabin : 3
 • Uzunluk : 13,61 m

 

Fiyat

Nisan€ 5800
Mayıs€ 5800
Haziran€ 7000
Temmuz€ 7500
Ağustos€ 7500
Eylül€ 7000
Ekim€ 5800

Lagoon 440

Yelkenli Katamaran kiralama seçenekleri arasında katamaranlar son yıllarda önemli bir yer edinmiş olmakla beraber özelikle yaşam alanlamrının geniş olması ve kullanım kolaylıklarıyla öne çıkmaktadırlar.

Lagoon 440 katamaranlar arasında orta üst segmente hitap eden hem denizci olması hemde konforu elden bırakmaması ile denizseverler tarafından tercih edilmektedir.

Albatros Yatçılık filosunda yer alan bu katamaran temizliği ve bakımlı olması ile ekibimiz tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir.Tüm yılın yorgunluğunu katamaran kiralayarak atabilir ve kiralama öncesi ve sobrası tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Kiralık Katamaran Lagoon 440 Genel Özellikleri:

 

Amatör ruhunu kaybetmemiş, profesyonel deniz tutkunlarının vazgeçilmezi olan bu katamaran modeli fiyat performans olarak belki de en başarılı araçlardan birisidir. 13,61 metre uzunluğa sahip araçın motor gücü ise; 2×54 HP Yanmar.

Gelişmiş özellikleri ile dikkat çeken bu katamaranın; tamı tamına 900 Litrelik bir su tankına sahip. Derinliği 1,30 metre olan araç dizaynı ile göz doldurmayı da ayrıca başarıyor. 2006 yılında üretimine başlanan bu deniz aracının belki de en önemli özelliği çift yakıt tankı barındırmasıdır. Her bir tankı 375 litre yakıt alıyor. Çift tank ile uzun yolculuklarda sizlere problem çıkarmayan araçta ise konfor fazlasıyla ön planda.

 

Denizcilerin ciddi şekilde beğenisini toplayan bu araç toplamda 3 kabin barındırmaktadır. Katamaran modelleri arasında fiyatına göre verdiği performans açısından en başarılı araçlardan olan Lagoon 440; üretildiği yıla rağmen hala kullananları tam olarak tatmin etmektedir. Sizler de hem gözünüzü dolduracak hem de özellikleri açısından sizi yarı yolda bırakmayacak bir araç arıyorsanız; Lagoon 440 tam size göre!

Özellikler

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Toplam Kabin : 3
 • Yolcu : 6
 • Uzunluk : 13,61 m
 • Motor Gücü : 2x54 HP Yanmar
 • Yapım Yılı : 2006
 • Klima : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Lagoon 440

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir