Leopard 44

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Yolcu : 10
 • Kabin : 4
 • Uzunluk : 13,41 m

 

Fiyat

Nisan€ 4500
Mayıs€ 5000
Haziran€ 5000
Temmuz€ 6000
Ağustos€ 6000
Eylül€ 5000
Ekim€ 4500

Leopard 44

Miami Bot show un en etkili teknelerinden biri seçilen Leopart 44 katamaran,  Gino Morrelli ve Pete Melvin’in Amerikan ekibi tarafından tasarlanmış olup, Robertson ve Caine tarafından Güney Afrika’da inşa edilmiştir. Yenilikçi tasarım, mükemmel performans ve sağlam yapı kombinasyonu Leopard serisini yeni tanımını oluşturmaktadır.

Kiralık Katamaran Leopard 44 Genel Özellikler:

Katamaran Leopart 44 ile Fethiye Limanından tura çıktığımızda  hafif esen bir hava vardı. Genoa’yı  açtık ve güneye doğru kolaylıkla yol aldık. Katamaranının  dar gövdeli su hattı deniz üzerinde daha kolay yol almasını sağlamaktadır.Ve bu yapı suları doğru bir şekilde yararak güvertenin ıslanmasını da önlemektedir.  Teknenin alt ön kısmı, ani çarpma durumunda batmasını önleyecek su geçirmez bir bölme içermektedir. Dünyanın bütün ülkelerine Güney Africa Cumhuriyetinden gönderilen bu tekneler ciddi bir yol yaparak tecrübelerine artırmışlar ve yapılarını sürekli geliştirmişlerdir.

Dümenin  bulunduğu kokpite sancaktan birkaç basamak ile erişilir ve tüm yelken kumandalarına buradan ulaşılabilir. ve bu ekipman bir yuva Spinlock debriyajı ve üç Lewmar vinci ile kontrol edilir.
Katamaran Leopard 44, Yol alırken salonda bulunan diğer kokpite geçtim ve kumandayı buradan devraldım. Salondaki veya ön güvertedeki bir kapıdan erişilen ön kokpitte, kayar kapaklı kapak, bir cam elyafı siperlikli tam bir üst kapak ve küçük bir masanın çerçevelerini oluşturan kalıplanmış bir L şeklindeki kanepede dört koltuğa rahatlıkla oturtabilirsiniz. Salon 360 derece çevrenizi görebileceğiniz şekilde tasarlanmış ve oldukça konforludur.

Katamaran Leopard 44 Güvertede

Leopard 44 katamaranın arka kokpitin geniş koltuğu bulunmakta ve bağlantı noktalarına ulaşımı oldukça rahat. Geniş bir masa bulunan arka güverte ve arka koltuk üstleri akıllıca tasarlanmış olup iki yönde oturma için dönmektedir. Elektrikli botlar, basmalı düğmelerle kontrol edilirler ve bot tam olarak kaldırıldığında, görüş alanının kıçına yakın olması hoşuma gidiyor. Genişletilmiş kıç merdivenleri suya kolay erişim sağlar.Çapa dolabı ve ırgat üstü, öne geçme  köprü üstünde bulunmaktadır.


Ön güverte geniş bir yapısal alana sahiptir. İç mekan doğal ışıkla süslenmiş ve kıç tarafına bakan ve kokpite açılan L şeklinde tam donanımlı bir portatif bir mutfak barındırıyor.

 

 

Özellikler

 • Yat Tipi : Catamaran
 • Toplam Kabin : 4
 • Yolcu : 10
 • Uzunluk : 13,41 m
 • Bayrak : USA
 • Motor Gücü : 2 X 45 yanmar
 • Yapım Yılı : 2012
 • Seyir Hızı : 10
 • Klima : no

Fethiye

Fethiye, Türkiye’nin en güzel tatil yörelerinden sadece birisidir. Böylesine güzel bir beldeyi mavi tura  katılarak da tüm kıyılarını gezebilirsiniz. Fethiye’de Mavi tur yapmak hem doğanın içinde olmak hemde sakin bir tatil yapmak demektir. Birçok doğal güzelliği sayesinde dünyadan turistleri ülkemize getiren beldede, bir tatilcinin aradığı her türlü özelliği bulması muhtemeldir. Bu yüzden bu bölgeye çok güzel bakılmaktadır. Böylesine güzel bir yörede sıcacık bir güneş, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa örtüsü bulacaksınızdır. Birçok açıdan önemli özelliği olan bölge tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarında en fazla ziyaretçi sayısına ulaşan bölge yılın her zamanında ziyaret edilmektedir. Bu kadar güzelliği bir arada uyum içinde bulundurması zor olduğu için bunun hakkını da ziyaretçiler vermektedir. Dünyanın en ünlü tatil yörelerinden birisidir.

Fethiye, Mavi Tur seçeneklerinin önemli duraklarından biridir. Fethiye limanından kalkan Mavi Tur tekneleri sizi fethiye nin sakin ve temiz koylarına götürür. İster 3-4 günlük isterseniz de haftalık olarak tekne, yelkenli veya gulet kiralayabilir veya kabin kiralama programlarına katılabilirsiniz. Bölge bunlardan sadece bir tanesidir. Doğa harikaları sayesinde diğer bölgelerden daha güzel bir tabiata sahiptir. Şehrin en eski adı Meğri’dir. Turistik açıdan Türkiye’deki en önemli yerlerden birisidir. Yapılan son sayımlara göre Muğla’nın en fazla nüfus yoğunluğu olan yeridir. Muğla merkez ve diğer ilçelerinden daha fazla nüfusu bulunmaktadır. 81 binlik nüfusu ile ayrıca en büyük yüzölçümüne sahip bölgedir. Yerleşimi de gene buna nazaran çok iyidir. Mimarisinin doğa ile iç içe olması kente ayrı güzel bir hava katmıştır.


Leopard 44

2 Comments

 • ergin şanlı

  arkadaşlarımızın tavsiyesiyle albatros yatçılıkla tura çıktık ve inanılmaz menun kaldık herşey için çok teşekkürler | From/Şehir : izmir

 • ergin şanlı

  arkadaşlarımızın tavsiyesiyle albatros yatçılıkla tura çıktık ve inanılmaz menun kaldık herşey için çok teşekkürler | Şehir : izmir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir